Kde si na internetu koupit kvalitní alkohol, delikatesy a různé příslušenství?

winwehouse-logoPřestože, je nabídka alkoholu v supermarketech poměrně kvalitní, ne vždy se vám podaří sehnat to co zrovna potřebujete. Mimo to, ne vždy se vám chce někde běhat po obchodech a něco shánět. Pokud potřebujete třeba nakoupit alkohol (víno, rum, whisky, koňak, armaňak, brandy, calvados aj.) jako dárek pro svého obchodního partnera, určitě spíše uvítáte své logo na láhvi a hezkou fakturu pro účetní místo obyčejného dokladu vytištěného na termopapíru, který za půl roku bude nečitelný a s kterým jsou pak jen problémy. Z toho důvodu, je lepší nakupovat alkohol po internetu.

Otázka však je, kde se dá koupit bezpečně na internetu alkohol? Jedním z internetových obchodů, na který se můžete spolehnout je Winehouse.cz, který sídlí v Praze. V tomto obchodě si v pohodlí domova můžete nakoupit jak známý, tak u nás méně známý špičkový alkohol, který je ideální jako dárek, který nikdy neomrzí. Mezi ty u nás méně známé patří bílý rum, nebo rum Zacapa. A protože, k alkoholu je dobré  něco dobrého zakousnout, nenabízí e-shop jen prodej alkoholu, ale i různé delikatesní pochoutky pro mlsné jazýčky.

Ti co víno pijí z lásky, zajisté ocení i možnost zakoupení různých luxusních druhů vývrtek a domácích vinoték, od těch nejmenších na pár láhví vína, až po profesionální velké vinotéky vhodné pro náruživého sběratele nebo třeba restauraci. Nabídku brzy rozšíří i karafy a skleničky na víno, a také dekantery, pomocí kterých se odděluje sediment od spodku láhve.

Ve čtvrtek je po Praze doprava vína zdarma

Plánujete-li si v Praze objednat víno, pak objednávku směřujte na čtvrtek, kdy u objednávek nad 1.500,-Kč máte dopravu zcela zdarma, čímž můžete ušetřit 190,-Kč na dopravě. Pokud chcete, tak po předchozí domluvě si můžete objednávku sami vyzvednout zdarma na Praze 4.

Nerozbije se při přepravě zásilka?

Pokud se bojíte, jestli se vaše objednávka při dopravě k vám nerozbije, pak musíme říci, že se není čeho bát. Celá objednávka bude zabalena do speciálních krabic na přepravu, v kterých jsou skleněné láhve chráněny. Tyto přepravní krabice jsou speciálně vyrobeny pro Winehouse.cz.

 

 

3 comments for “Kde si na internetu koupit kvalitní alkohol, delikatesy a různé příslušenství?

 1. birkof007
  9. 1. 2016 at 3:31 pm

  To je dost individuální. Jako bývalý majitel e-shopu jsem za 5 let jeho provozování neměl u Pošty ani jednu reklamaci. A to je sakra co říct.

 2. Kendynka
  7. 1. 2016 at 7:06 pm

  No s tím posláním je také třeba popřemýšlet. Nechala jsem si z jednoho shopu poslat 2 láhve s kvalitním vínem a pošta mi to rozbila a ještě mi nechtěli uznat reklamaci. Pro zasílání můžu doporučit kuryrpoint.cz ty mi to dovezli vždy v pořádku…

 3. Ivana Dvořáková
  28. 12. 2015 at 5:25 pm

  Kvalitní slivovici a jiné pálenky můžete koupit třeba pod Vyšehradem v Destileře. Můžu jen doporučit. Pánové jsou velmi vstřícní a vše u nich můžete ochutnat, takže posoudíte jejich kvalitu sami. 🙂 Mají dokonce i e-shop, takže pokud nejste z Prahy, můžete si nechat láhev poslat. V supermarketech je to se slivovicí fakt bída. :-/ Kdo nemá dědu nebo strejdu na Moravě, má docela problém…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..