Skvělý tip na nákup elektra na internetu

Nakupovat elektroniku na internetu je dnes již naprostou samozřejmostí. Nicméně pokud nemáte vybraný svůj oblíbený e-shop může být jeho první výběr nesnadnou záležitostí. Nejrůznějších e-shopů nabízejících elektro produkty je nepřeberně, a vyznat se v nich je celkem problém. Ne vždy se totiž můžete zeptat svého známého, kde nakupuje na internetu elektro. Existuje však jeden skutečně dobrý a přitom levný e-shop, kde si bez obav můžete nakoupit. Tím e-shopem je levneELEKTRO.cz.

Levně od roku 1992

LevneELEKTRO.cz je jeden z mála obchodů, který tu s námi je již 20 let. Přestáli internetový boom, který dost internetových firem neustálo, a stejně tak i finanční krizi, která tu s námi je více či méně až doposavad, jako takový kostlivec ve skříni naší společnosti. To vše svědčí o nesporné kvalitě tohoto internetového obchodu, v kterém se vyplatí nakupovat. Mimo to dTest udělal audit e-shopu a dal obchodu plný počet bodů v testu. Na stránkách dTestu si můžete výsledky prohlédnout.

Nakupující nakupujícím

Jako jeden z velmi mála obchodů najdete na stránkách levneELEKTRO.cz poměrně dost referencí k nabízeným produktům. Díky těmto referencím se můžete snáze rozhodnout o tom, jestli si to či ono zboží pořídíte nebo ne. Navíc diskuze sledují obchodníci e-shopu, kteří zodpovídají na případné dotazy.

Platební kartou, převodem, na dobírku, na splátky nebo v hotovosti

E-shop je otevřený všem výše uvedeným způsobům. S výhodou můžete využít nákup na splátky. Vybrat si můžete mezi Cetelemem a Home Creditem. Je tedy jen na Vás, jakou metodu placení preferujete. Pokud bydlíte, nebo to máte kousek do Českých Budějovic, můžete s výhodou využít možnost navštívení dvou kamenných prodejen v ulicích Nemanická 5 a Vrbenská 197/23, kde si můžete koupit nebo vyzvednou zboží II jakosti. Jedná se o zboží, které má poškozený originální obal, nebo drobnou kosmetickou vadu a tím pádem se tedy není prodávat za plnou cenu.

Nabízený sortiment zboží

Na závěr jeden tip. Na blogu levneElektro.cz, najdete spoustu důležitých informací a aktualit, které Vám pomohou při nakupování.

2 comments for “Skvělý tip na nákup elektra na internetu

  1. ZUzka
    26. 12. 2014 at 6:54 pm

    Taky máme výborné zkušenosti s nákupem elektra na Booth.cz. Mívají super výprodeje, výběr, ceny… A hlavně je zákazník na prvním místě.

  2. Katy
    25. 9. 2014 at 8:58 pm

    Já mám dobré zkušenosti s nákupem v obchodě Booth. Super výběr i cena. Jednou jsem něco potřebovala reklamovat a nebyl s ničím problém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..