Autopůjčovna Praha – auto na jak dlouho potřebujete

Možná jste se do situace, kdy si potřebujete půjčit auto, dostali poprvé v životě. To pak přemýšlíte, kde si jej půjčit. Představíme vám autopůjčovnu, která má skvělé reference a půjčí vám automobil krátkodobě, na měsíc, avšak klidně i na rok.

Do situace, kdy potřebujeme půjčit automobil, se dostaneme poměrně snadno

Dlouhodobě porouchaný vůz, návštěva příbuzného ze zahraničí, který si potřebuje půjčit auto, plánovaná dovolená, na kterou nemáme odvahu jet s naším nespolehlivým vozem. To vše jsou případy, kdy se hodí spolehlivá autopůjčovna. Avšak třeba vůz ani nevlastníme a v některých životních situacích by se nám krátkodobě, a třeba i dlouhodobě hodil. Můžeme však být i v pozici, kdy automobil potřebujeme dnes a denně, nechce se nám však o něj neustále pečovat. A starostí s ním skutečně není málo. Všechny tyto případy vyřešíte zapůjčením si vozidla. Jste z Prahy? To vás tedy zajímá autopůjčovna Praha, přičemž dobrou volbou je Autopůjčovna Taggart. Půjčuje soukromým osobám, rovněž podnikatelům a firmám. Auto vám zapůjčí krátkodobě, populární je pronájem auta na měsíc, ale též dlouhodobý pronájem aut, kdy pronájmem řešíte auto k trvalému používání, nebo firemní vozový park.

Proč auto z Autopůjčovny Taggart?

Hledáte spolehlivé auto k zapůjčení? Autopůjčovna Taggart je synonymem pro „půjčovna aut Praha“. Specializuje se na dlouhodobý pronájem aut bez závazků, ale rovněž na pronájem automobilů na libovolnou dobu. Firma nabízí velký vozový park s okamžitou dostupností. K dispozici jsou auta nová i zánovní, vždy v perfektním technickém stavu. Průměrné stáří vozidel je 9 měsíců a průměrné množství najezděných kilometrů je 18 000. Auta jsou navíc perfektně servisovaná a udržovaná. Na kvalitní auto z půjčovny si tak rychle vy, vaše rodina, či vaši zaměstnanci zvyknete.

U auta z půjčovny je rovněž o všechno postaráno. Dojde při řízení k pojistné události, nebo k poruše vozidla?? Ihned se pro vás řeší zdarma náhradní vozidlo. Vůz je pojištěn nejen v ČR, ale v rámci celé Evropy. Firma nabízí rovněž velice konkurenceschopné ceny a není se proto čemu divit, že je i skvěle hodnocena ať již v Google, tak na Firmy.cz.

Automobil můžete dlouhodobě využívat zcela bez závazků

Divíte se, proč vyžívat automobil z autopůjčovny dlouhodobě? Říkáte si, vždyť k tomu je leasing, nebo ještě spíše operativní leasing. Jenomže v obou těchto případech, i u operativního leasingu, jste smluvně vázaní po určitou dobu. Proto dnes jednoznačně dlouhodobý pronájem aut poráží i dříve tak oblíbený operativní leasing. V Taggart je dlouhodobý pronájem aut zcela bez závazků, bez akontace a ve srovnání s jinými podobnými službami též bez startovacích poplatků. Navíc provoz auta máte zcela bez starostí.

Potřebujete automobil ještě dnes?

Pro Taggart to není žádný problém. Obvykle můžete mít auto obratem po objednání. Auto vám je v rámci Prahy přistaveno ke kterékoliv stanici metra zcela zdarma. Půjčujete si auto na více než tři měsíce? Tak to vám jej zdarma přistaví i ke kterémukoliv vlakovému nádraží v rámci České republiky. A opět bez poplatku navíc. Taggart tady není rozhodně jenom pro Pražany.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..