Greenmat.cz: Místo, kde nakoupíte bio kosmetiku šetrnou k naší planetě

Každý krok se počítá. Všichni můžeme udělat něco pro to, aby nám naše Země déle vydržela a stejně krásný domov, jako dává nám, poskytla i dalším generacím. Někdy stačí málo. Nebýt líný vyhodit plastovou láhev do žlutého kontejneru nebo připlatit pár korun a kupovat pouze přírodní kosmetiku.

Dokud budeme kupovat produkty výrobců, již se k planetě nechovají zrovna šetrně, tito výrobci budou dál fungovat. Dnes má přitom každý možnost volby. A jak jste na tom vy? Přidáte raději pár korun za recyklovatelné materiály a přírodní složení, nebo koupíte cokoliv, jen abyste trochu ušetřili?

U bio kosmetiky platíte za ochranu přírody i svého těla

Bio výrobky bývají o něco dražší. Je to způsobeno dvěma věcmi. Za prvé mají jiné složení. Chemicky vyráběné složky jsou levnější, zatímco ty přírodní stojí více. Za druhé se liší také obalem. Pro výrobce přírodní kosmetiky je důležitá ochrana přírody a ekologie, proto své produkty balí do šetrných obalů a využívají recyklovatelné materiály.

Nejde však pouze o přírodu. Bio kosmetika je lepší také pro vás, pro vaše tělo a všechny vaše smysly. Například bambusové výrobky nezpůsobují žádné alergické reakce. Kosmetika s obsahem bylinných výtažků nádherně voní. Přírodní produkty bývají daleko jemnější, ať už jde o šampon nebo zubní pastu. Rozdíl je prostě znát. Nevěříte-li, vyzkoušejte to sami.

Nakupte bio kosmetiku na Greenmat.cz

E-shopem, který přišel s myšlenkou prodávat pouze produkty šetrné k životnímu prostředí a planetě, je Greenmat.cz. V současné době prodává kvalitní bio kosmetiku, ale také roušky a antibakteriální gely (samozřejmě přírodní). Do budoucna se chystá rozšířit sortiment ještě o bambusové a dřevěné produkty. Co je však nejdůležitější, sám jde příkladem. Zásilky zákazníkům balí do krabic, v nichž přišlo zboží od dodavatelů. Místo klasických lepicích pásek využívá papírové. Tým nadšenců, již za e-shopem stojí, ví, že nezmění celý svět. Ale i kdyby se jim povedlo změnit návyky pár lidí, stála celá ta snaha za to!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..