Bazar ojetých automobilů pomůže vyřídit výhodnější leasing

Potřebujete vlastní auto, ale nemáte moc velký rozpočet? Pak je asi zbytečné uvažovat o novém. Můžete zapřemýšlet nad leasingem, ať už klasickým, či operativním, oba ale mají své nevýhody. U toho klasického ve finále stejně zaplatíte celé nové auto, u toho operativního zase jen vyhazujete peníze a auto nikdy nebudete vlastnit. Zbývá nám tedy nákup ojetého automobilu.

Nákup auta z bazaru nemusí být nutně prohrou. Když si koupíte nový automobil, na své hodnotě ztrácí už ve chvíli, kdy s ním vyjedete z prodejny. U bazarového auta cena tak rapidně neklesá. Samozřejmě se může stát, že koupíte auto, o jehož stavu vám bude prodejce lhát, a pak budete nešťastní… Ale za ten risk to stojí. Budete-li obezřetní, určitě vyberete dobře.

Zvažujte jen ověřené autobazary Praha

Nebudeme si tu jmenovat, který autobazar Praha je nejlepší a jaký se snaží naopak obalamutit své zákazníky. Poradíme vám však, jak je od sebe rozeznat.

Hledejte takový autobazar, který garantuje legální původ vozidla. Budete-li chtít, měl by být schopný na požádání ověřit původ vozidla společností Cebia či Car Detect. Vždycky chtějte vidět také identifikátory, VIN, číslo motoru, číslo typu motoru a barva musí sedět s údaji uvedenými v technickém průkazu. Jestliže prodejce něco nebude chtít ukázat, jděte raději o dům dál.

Nechte si pomoct s vyřízením leasingu

Jsou pro vás i bazarová auta příliš drahá, protože si nechcete vybírat z těch nejlevnějších vozů? Dobrý bazar ojetých automobilů vám pomůže s vyřízením leasingu. Bazary mívají speciální smlouvy s leasingovými společnostmi, a tak jsou schopné vyjednat lepší podmínky, než kdybyste se vydali žádat o peníze na vlastní pěst. Úvěr je navíc často možné získat s 0% akontací. Kromě toho, když vám s financováním nového vozu pomůže někdo, kdo se v něm vyzná, snižujete riziko, že se dostanete do finančních potíží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..