GLOCK nabízí kvalitní střelné zbraně

GLOCK je rakouský výrobce zbraní, jenž se proslavil především pistolí s polymerovým rámem. V produktovém portfoliu značky však najdete vedle střelných zbraní také nože a polní lopatky používané v armádách. Co se pistolí jako takových týče, využívány jsou jak civilisty pro sebeobranu, tak i bezpečnostními složkami, a to po celém světě. Obrovské popularitě se GLOCK těší zejména ve Spojených státech amerických. V následujících řádcích vám představíme tři nejoblíbenější pistole z nabídky GLOCK.

Rychlý přehled obsahu článku

Glock 17

Snad nejvíce slavným modelem je Glock 17. Jedná se o samonabíjecí pistoli s polymerovým rámem, kterou používají v rakouské, norské i švédské armádě. Glock 17 nachází uplatnění jako služební zbraň i zbraň pro akční střelbu.

Glock 19

V produktovém portfoliu rakouské zbrojovky najdete také samonabíjecí pistoli Glock 19, která se oproti ostatním zbraním společnosti GLOCK liší svými kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Poslouží jak k sebeobraně, tak i jako služební zbraň. Glock 19 se vyrábí od konce osmdesátých let a na popularitě neztrácí ani v současné době. Za dobu své existence si tento model prošel poměrně velkým vývojem a vyráběl se v několika generacích.

Glock 43X

Pro skryté nošení je jako stvořená pistole Glock 43X s jednořadým zásobníkem. Závěr je ve stříbrné barvě, takže zbrojovka si nechala záležet také na designu. Glock 43X si vás podmaní svými kompaktními rozměry, díky nimž je pistole dokonale skladná.

Výše uvedené pistole vám nabízí dlouhou životnost, vysokou kvalitu a perfektní odolnost. Právě z daných důvodů si získaly oblíbenost i mezi profesionály. Armády uvedené vlastnosti oceňují v podstatě od doby, kdy GLOCK začal střelné zbraně vyrábět. Pokud si tedy chcete koupit některou z výše uvedených zbraní, musíte mít i zbrojní průkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..