Masáž vám dovolí zapomenout na okolní svět

Říká se, že stresová zátěž se podepisuje též na fyzické stránce. Z toho důvodu pociťujeme únavu, nespavost, nechutenství či bolesti hlavy. Proto je třeba si čas od času důkladně odpočinout a tzv. vypnout. Jedním z řešení jsou wellness procedury, které opět nastolí tolik potřebnou harmonii těla a mysli.

Nechte se hýčkat

Odnepaměti je známo, že doteky lidských rukou dokáží uvolňovat energii, a tím pádem i léčit. Dotyk nás ukonejší ve vypjatých situacích, což vidíme hlavně u dětí. Jedná se o jednu z nejintimnějších forem mezilidského dorozumívání, která nahradí tisíce slov. Proto jsou masáže a privátní wellness centra tolik oblíbené.

Kam za masáží v hlavním městě?

Jednou z možností je wellness Praha 8 nacházející se přímo v srdci Karlína. Toto relaxační centrum je skutečnou oázou klidu a pohody, veškeré stresové faktory necháte za vstupními dveřmi. Od první chvíle na vás dýchne uvolňující atmosféra, kterou umocňuje velmi příjemné prostředí. Samozřejmostí je ochotný vyškolený personál, jehož hlavním posláním je dokonalý odpočinek zákazníka.

Co pro vás znamená relaxace?

Wellnes v Praze nabízí nespočet procedur, díky nimž své mysli a tělu opravdu ulevíte. Kromě masáží zde naleznete jacuzzi, saunový svět, rašelinové zábaly a tzv. rituály, u nichž dochází k působení na všechny lidské smysly. Po této proceduře se budete cítit jako znovuzrození, neboť se zbavíte únavy, navodíte si dobrou náladu a vaše pokožka bude viditelně omlazená a vypnutá. V rámci rituálů se můžete těšit na reflexní masáž, peeling chodidel, syrovátkovou a Kleopatřinu koupel, parafínový zábal, rašelinovou či aromaterapeutickou masáž atd.

Před a po masáži

Alespoň 1 hodinu před návštěvou wellness centra nejezte a nahlaste případné zdravotní potíže. Po masáži si vyhraďte ještě pár minut na odpočinek a dopřejte si lehké občerstvení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..