Dovolená v minibusu? Dobrý nápad

V předstihu jsme začali plánovat letní dovolenou. I s rodinou sestry se chystáme do Chorvatska. Protože nás je hodně a do osobního vozu se nevtěsnáme, hodláme si na cestu vypůjčit minibus. 

Půjčoven minibusů na trhu není zas tak mnoho. Většina autopůjčoven se přece jen specializuje na vozy osobní. Jednou z mála provozoven, která ve svém portfoliu má i minibusy, je autopůjčovna EasyRent. Zjišťujeme tedy podrobnosti. 

Vybíráme bezpečné vozidlo

V hledáčku našeho zájmu je v první řadě bezpečné vozidlo. Vozidlo, které nás nenechá na holičkách a ve zdraví dopraví celou naši rodinu na dovolenou i zpět. A na něm rozhodně nehodláme šetřit. To se totiž, jak je známo, nevyplácí. Neradi bychom v polovině cesty čekali v příkopu na odtahovou službu, byť vozy z autopůjčoven bývají pojištěné. 

Zaměřeno na bezpečí

Na internetu se dozvídáme, že v nezávislém bezpečnostním testu EURO NCAP se nejlépe umístily minibusy značek: Mercedes VitoCaravelle Long nebo Volkswagen Tranposter. Všechny tyto modely získaly plný počet pěti hvězdiček, což je pro nás dostatečnou zárukou, že vůz nás na dovolené nezradí. Další dobrou zprávou je, že autopůjčovna EasyRent má všechna tato vozidla ve své nabídce. 

Mercedes, Caravelle, nebo Volkswagen?

Otázkou teď je, jaký model zvolit. Všechny nabízejí 9 pohodlných míst k sezení. Nás je osm, takže se do vozu pohodlně vměstnáme. Všechny jsou také vybaveny třízónovou klimatizací, která na rozdíl od klimatizace manuální, jíž bývají vybaveny levnější vozy, ochlazuje celý prostor, ne jen řidiče a jeho spolujezdce. Cesta tedy i v letním parnu bude velmi příjemná. 

S minibusy od EasyRent se neztratíme

Konkrétně minibusy z portfolia EasyRent jsou navíc relativně nové – vozy Volkswagen opustily výrobní linku v roce 2018! Jedná se tak o vozidla perfektně zajetá, s nízkou spotřebou a vybavená těmi nejmodernějšími technologiemi, ať již se jedná o automatickou převodovku či zabudovanou navigaci a aktualizovanou mapou Evropy. Ta je zase zárukou, že se na cestách neztratíme. 

Nonstop asistence po celé Evropě

A součástí pronájmu je samozřejmě i 24hodinová asistence po celé Evropě. Pokud tedy změníme cílovou destinaci a místo do Chorvatska se vydáme do Španělska, nebude s tím žádný problém. Je rozhodnuto. Konkrétní model ale vybereme po domluvě s ostatními členy rodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..