Nejoblíbenější erotické pomůcky a kde je koupit diskrétně

Tipli byste si, co patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky? Lidé jsou v tomto dost konzervativní a nejčastěji si pořizují klasické vibrátory či dilda. Ostatně ty jsou ozkoušené historií. První nálezy dilda jsou datovány na 2500 let před naším letopočtem.

První zkušenosti s erotickými hračkami jsou vždycky trochu rozpačité. Jde však jenom o to sebrat prvotní odvahu. První pomůcka se kupuje nejhůře, s těmi dalšími už je situace snadnější.

Dildo je klasika nejen pro začátečníky

Dilda si pořizují dámy pro sólo hrátky, ale i páry. Sice je určené primárně ženám, nicméně potěšení může přinést také odvážným mužům. Existuje nespočet alternativ z různých materiálů – gumová, skleněná apod. Některá mají speciální rozšíření na klitoris, další jsou voděodolná, tedy vhodná do sprchy, některá jsou malá, další obrovská. Každý si najde to svoje.

I do světa erotiky přichází moderní technologie

Pomůcky, které se samy hýbou, jsou samozřejmě velmi oblíbené. Nemáme ale na mysli jen klasické vibrátory. Věděli jste, že existují například vibrační vajíčka a další hračky, které se dají ovládat na dálku telefonem? Partner může sedět vedle vás nebo třeba ve vedlejší místnosti a z mobilní aplikace určovat míru vašeho potěšení.

S rozvojem internetového obchodu je nákup hraček snazší

Obliba vibrátorů, dild a dalších pomůcek v posledních letech roste. Jsou totiž daleko dostupnější. Člověk už se nemusí celý rudý hanbou vydávat do kamenného sexshopu. Místo toho si otevře diskrétní sexshop na internetu, v pohodlí domova si vybere, v klidu si přečte všechny recenze a objedná. Zásilka přijde zabalená tak, že nikdo nepozná, co se v ní skrývá. To je u sexshopů běžná praxe. Ne však všude.

Nakupte nejbezpečněji v e-shopu Sexio

Špičkový je, co se týče diskrétnosti, sexshop Sexio.cz. Ten velmi dobře ví, jak důležité je pro zákazníky, aby se nikdo nedozvěděl, že nakupují v sexshopu. Proto posílá zásilky v neoznačených balících a má dokonale vyladěný web. Nenajdete na něm žádné prvky třetích stran (tlačítka Like pro Facebook apod.) ani odkazy na cizí stránky. Všechno tohle o vás totiž sbírá informace. Sexio informace o vás nikomu dalšímu předávat nechce. Při nákupu dilda Sexio tedy vůbec nemusíte mít strach, že by se o tom někdy někdo dozvěděl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..