Osvětlené Vánoce

Vánoce se pomalu blíží, ať chceme nebo ne, v obchodech začínají cílit na nákup vánočních dárků a přípravu vánoční výzdoby. K té neodmyslitelně patří také dekorativní vánoční osvětlení. Jak ale vybrat to pravé? Nebojte se, poradíme vám, jak se zorientovat v nabídce vánočního osvětlení.

Světelné dekorace do interiéru

Důležité je popřemýšlet, kam vlastně chcete osvětlení umístit. Sháníte-li interiérové vánoční osvětlení, potom jsou vám k dispozici nejrůznější světelné řetězy, již hotové světelné dekorace nebo kouzelné světelné závěsy, které se hodí do okna i do francouzských dveří. Všechny tyto dekorace využívají LED světelné zdroje, které lze pohodlně napájet z baterie. Nepotřebujete tedy v blízkosti ani elektrickou zásuvku, stačí dodat baterie a dekorace mohou svítit. Velmi populární jsou také LED svíčky, které se používají z důvodu bezpečnosti místo klasických svíček.

Venkovní dekorace doladí atmosféru

Chcete-li mít osvětlený exteriér domu, potom vsaďte na odolné venkovní světelné dekorace, kterým nevadí zima ani vlhkost. Často se používají venkovní řetězy, kterými se omotají stromy, keře, zábradlí či cokoli jiného, co vás napadne. Na balkony, okapy či verandy se skvěle hodí světelné rampouchy nebo venkovní sněžení. Skvěle vypadají také profesionální světelné motivy, jako jsou hvězdy, vločky, zvonky a další. V současné době jsou velmi moderní také světelné kabely.

Originálně a neotřele vypadají také laserové či LED projektory. Projektor umístíte na zahradu nebo do předzahrádky, nasměrujete na dům a potom už si jen užíváte promítaných světelných efektů. Některé venkovní světelné dekorace patří do zásuvky, většina už je ale na baterie nebo na solární pohon. Vyberte si z mnoha barevných variant osvětlení, vymyslete si, kam je umístíte, a vytvořte si skvělou vánoční atmosféru s pomocí krásných vánočních světelných dekorací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..