Co takhle vkročit do nového roku s novým motivačním diářem?

Konec roku je doslova za rohem. Už máte nový diář? Co takhle si místo klasického pořídit motivační?
V poslední den roku si hodně z nás dává různá novoroční předsevzetí. Právě s nimi motivační diář může pomoci. Maximálně je totiž zpřehlední. Řeč je konkrétně o motivačním deníku 365 START. To totiž nabízí. Nový začátek, nebo restart, chcete-li. Ten totiž stejně jako náš počítač, tablet a chytrý telefon tu a tam potřebujeme i my samotní. A Nový rok je ideální dobou, kdy tak učinit, nemyslíte?

Začněte od nuly

Asi každý někdy chtěl začít znovu, tzv. od nuly. Na nepopsaném lištu papíru. A to motivační diář s názvem Deník 365 START nabízí. Ovšem pozor, zapomeňte na klasické deníčky, jež vás svazují sedmi dny v týdnu a nevyplněnými listy. Deník START 365 nabízí mnohem víc. Ukazuje cestu a reálné možnosti. Jako takový inspiruje a motivuje zároveň. A přiznejme si, kdo někdy nepotřeboval tak trošku nakopnout a podívat se na svět ze světlejší stránky. Naprosto každý.

Motivační tipy na přidruženém webu!

Další předností diáře je, že zdaleka nemusíte zůstat u jeho základní verze. Na výběr máte spoustu chytrých doplňků, ať již v podobě samolepek, hmatníků, ročního přehledu až do roku 2020, měsíčního plánovače do poloviny roku 2019, i přehledným indexem. Velmi praktické jsou různé vychytávky v podobě pravítka, dvou kapsiček, dvou záložek nebo třeba poutka na propisku. Možnosti diáře navíc sahají daleko za hranice jeho stránek a pokračují na přidruženém webu (www.vzacnycas.cz), kde najdete spoustu motivačních tipů!

Originální dárek i pro kolegy z práce

Sečteno a podtrženo, sháníte-li originální dárek nejenom pro své blízké, ale třeba i kolegy z práce, jsme si jisti, že Deníkem 365 START nepohrdnou. Naopak. Umožníte jim totiž nový start. Do slova a do písmene!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..