Co potěší víc než dárek s fotografií vašich blízkých?

Fotografie představují něco jako návrat do minulosti. Vzpomínáme s nimi na báječné okamžiky, které jsme zažili s našimi dětmi, přáteli, rodinou. Jejich prostřednictvím si uchováváme v paměti tváře potomků i vnoučat. A když popíjíme ranní kávu z hrnku s fotografií nám blízkého člověka, o pěkný start dne je postaráno.

S fotohrnkem budete mít vaše milované stále na blízku

Darování vzpomínky je vždy dobrý tah. Ať už jde o fotoknihy, fotokalendáře nebo třeba fotoplakát. Hrnek s fotografií není výjimkou. Nechat si jej vyrobit není nijak složité. Služba Empikfoto vám umožní přenést vaše nejoblíbenější fotky na několik typů hrnků.

Klasické fotohrnky ve dvou velikostech

Bílé hrnky s barevným vnitřkem a uchem můžete mít ve dvou rozměrech 330 ml a 440 ml. Lesklá keramika, z níž jsou fotohrnky vyrobeny, snese bez problémů mytí v myčce.

Stylové fotohrnky s keramickou lžičkou

Zajímavě vypadají hrnečky s objemem 330 ml, které navíc disponují keramickou lžičkou. Ta se dá snadno uchytit v uchu hrnku a stává se tak nepostradatelným doplňkem. Doporučuje se ruční mytí.

Specialitou jsou „kouzelné“ hrnky

Představte si to překvapení, když darujete na první pohled zcela obyčejný jednobarevný hrnek a po jeho naplnění horkým nápojem se začne objevovat fotografie! Magické hrnky s fotografií seženete s objemem 330 ml a v pěti barvách. Myjte je ručně, aby ono kouzlo nezmizelo.

Vybírejte ze šablon, nebo si navrhněte hrnek zcela podle vašich představ

Hrnek s fotografií si buď můžete nechat zhotovit podle předem připravených šablon, kterých je na Empikfoto víc než 50, a svěřit grafickou úpravu odborníkům, nebo si „vyrobte“ hrnek sami. Fotografie si umisťujte podle vašeho uvážení, sami zvolte rámečky, kliparty, pozadí.

Teď, před Vánocemi, jistě oceníte rychlost zhotovení a víc než příjemné ceny fotohrnků. Darujte blízkým nebo klidně i sobě originální vzpomínku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..