kasička prase

Jak na svatbě vybírat peníze pro novomanžele? Stylově s velkou kasičkou prasátka pro štěstí

kasička prase

Na svatbách bývá zvykem vybírat peníze pro novomanžele, což není zrovna jednoduchý úkol. Proto vám ukážeme, jak na to s pomocí keramické kasičky prasátka pro štěstí.

Kasička prasete se vžila jako klasický pomocník pro spoření peněz v domácích podmínkách. Stejně tak se dá využít pro vybírání peněz pro novomanžele na svatbách. Jenže na svatbách nestačí jen tak nějaká kasička prasátka pro štěstí. Chce to jednak nějakou velkou a hlavně stylovou. A právě s takovou přichází Votický e-shop Keramika Andreas, která vám nabízí dvě varianty této obří kasičky (má 16 centimetrů na výšku). První varianta se vyrábí s odnímatelným dnem, takže po vybrání peněz nemusíte kasičku, která není zrovna z nejlevnějších, rozbíjet a můžete jí následně opakovaně používat. Druhá varianta, jak asi již předpokládáte, je “rozbíjecí”, což se někdy může hodit, protože to novomanžele nutí nechat peníze hezky “ležet v bezpečí”. To se vyplatí zejména v situaci, kdy si novomanželé chtějí došetřit peníze a pak si za ně něco hezkého, či praktického koupit. Pokud vás zaujala druhá, rozbíjející verze, bude vás zajímat, že se vyrábí pouze na přání, tudíž její dodání bude trvat déle, zhruba 3 týdny.

Pro novomanžele Keramika Andreas nenabízí pouze jednu kasičku prasete, ale hned celou řadu prasátek, takže si vybere opravdu každý. Pokud vás motiv prasete nezaujal, je na výběr motiv anděla, rybičky, sovy, koně, žáby, berušky, slona a mnoha dalších velmi povedených motivů.

Pro svatební příležitosti se v e-shopu najdou i další zajímavé keramické výrobky. Třeba například keramické dekorace na zeď, které jsou opravdu velmi povedené, se jako malý svatební dárek určitě neztratí. Například taková čarodějnice s cedulkou “Všechna kouzla znám, štěstí lásku přivolám” budou patřit mezi úspěšné svatební dárky, které potěší i po mnoha letech.

Na závěr k dopravě. Zboží si můžete osobně vyzvednout ve Voticích, nebo v Praze ve Votické pekárně. Případně můžete využít České pošty nebo Messenger(u).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..