penezenka

Půjčky bez registru: Co vše je nezbytné řešit při jejich výběru

penezenka

Dostali jste se do finanční nouze a nevíte, jakým způsobem ji řešit? Pokud vám nepomohou nejbližší, kteří na to jednoduše nemají, je zapotřebí najít poskytovatele půjček. Jestliže už nějaké finanční prostředky dlužíte, případně nejste schopni splnit mnohé přísné podmínky, do banky se ani nevydávejte. Ušetříte si čas i fyzickou námahu při cestě na některou z poboček. Peníze vám totiž nejspíše neposkytnou. Řešení pro vás budou představovat nebankovní půjčky bez registru. Podle jakých kritérií vybrat tu správnou?

Víte, kolik přeplatíte?

Ač nabízí hotovost mnohé půjčky bez registru ihned, nemusí být příliš výhodné. Proto byste se měli na počátku informovat o tom, jak vysoké budou přeplatky. Zjistit to lze přímo na webových stránkách poskytovatele půjček. Hlavním ukazatelem bývá většinou RPSN, tedy roční procentuální sazba nákladů, anebo přímo částka braná jako manipulační poplatek. Záleží na tom, jak mají podmínky nebankovní společnosti nastavené.

Jaká bude záruka z vaší strany?

Odpověď na tuto otázku může být různorodá. Jakousi klasiku představuje především u vyšších úvěrů zástava v podobě nemovitosti. Pokud potřebujete nižší sumu, což je u nebankovních půjček častější, tak mnohdy postačí pouze potvrzení o pravidelném příjmu nebo několik faktur v případě, že jste OSVČ. Zajímavou volbou jsou bezesporu také úvěry, při nichž jednoduše zastavíte svůj vůz jako protihodnotu půjčené sumy.

Půjčky se zástavou vozu mohou být rychlé a efektivní

Klidně můžete využít půjčky ihned – autozastavárna vám ji nabídne. U společnosti Zastavuz s.r.o. máte dvě alternativy. Buď vůz zastavíte a necháte jej na hlídaném parkovišti, anebo zvolíte službu zvanou Money & Drive. Vystavíte potřebné doklady, automobil, loď či jiný dopravní prostředek si necháte ocenit, zastavíte jej a můžete jím vyrazit klidně domů s požadovanou finanční částkou. Více se dozvíte na webu zastavuz.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..