vizitka

Originální vizitky online

vizitkaDomníváte se, že v dnešní době už na vizitkách nezáleží? Že všichni máme telefony a kontakty si ukládáme spíš do nich? To je sice pravda, ale ani tak vizitky neztrácí své kouzlo. Obzvlášť pokud jsou pěkně vytvořené, mohou být efektivním nástrojem k získání zákazníků.

Zatímco kontakt si uložíte do chytrého telefonu a už se na něj nikdy nepodíváte, pokud jej nepotřebujete využít, vizitka poslouží mnohem lépe. Když vám někdo dá vizitku, obyčejně ji necháte pohozenou na stole, nebo ji někam založíte. Tam si jí může všimnout několik dalších lidí. Vám samotným na ni určitě občas rovněž padne očko, takže si vzpomenete na člověka, který vám ji dal.

Hlavním plusem vizitek tedy je, že lidem, kterým je darujete, díky nim zůstanete stále na očích. K tomu ale musí vaše vizitka za něco stát, aby měl někdo vůbec chuť se na ni dívat.

Vizitka musí stát za to

Když už se rozhodnete, že toužíte po vlastní vizitce, měla by stát za to. Na internetu se dají dohledat příklady opravdu nádherných kartiček se jménem a telefonním číslem. Některé slouží jako nálepky, z jiných se dá něco poskládat. Občas mají úplně neobvyklé tvary, ne vždy je to papírová kartička.

Nemusíte chodit až do takových extrémů. Jste-li designér, možná by to chtělo něco inovativního, ale v tom případě máte určitě vlastní nápady a nemusíme vám radit. Naše dobře míněná rada potěší spíš lidi, kteří nemají velký grafický talent. Máme pro ně tip na jednu službu, která nabízí tisk vizitek online a zároveň přichází se spoustou hezkých návrhů.

Navrhněte vizitku online a nechte si ji doručit

Služba Printuj už funguje docela dlouhou dobu. Mezi zákazníky je oblíbená, protože umožňuje projít celý proces tvorby vizitek online. Začínáte tím, že si buď nahrajete vlastní design vizitky, nebo vyberete z dlouhého seznamu již připravených. Vzorů je nachystaných opravdu hodně, takže se nemusíte bát, že byste někdy potkali člověka se stejnou vizitkou, jako máte vy. Zvolíte si i variantu papíru (matný, lesklý) a samozřejmě počet kusů. Volitelná je možnost laminace, která dodá na luxusu. A do 24 hodin můžete mít své vizitky doma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..