BALIKSERVIS.CZ: Poslat balík do zahraničí už nemůže být jednodušší

žena s balíkem

Potřebujete zaslat balík do zahraničí, ale nemáte žádné předchozí zkušenosti? Máte strach, aby zásilka dorazila na místo určení včas a ve stoprocentním stavu? V tom případě využijte službu BalikServis.cz, která nabízí snadné, výhodné a maximálně komfortní zasílání balíků v rámci zemí EU, zbytku Evropy i do Turecka. Jak služba funguje, se dozvíte v následujících řádcích.

Jak na to?

Poslat balík do zahraničí zní jako náročný úkol, ale praxe vás mile překvapí. Prvním krokem je výběr destinací. Vyberete si, odkud a kam zásilka poputuje (např. balík do Německa), nastavíte cenu dobírky, hmotnost balíku a případně připojištění.

Velkou výhodou je možnost objednání a zaplacení zásilky i v případě, že se nenacházíte ani v jednom z bodů přepravy. Nemusíte se nikam registrovat a částku uhradíte přes bezpečnou platební bránu.

Proč posílat balík právě přes BalíkServis?

Nedošlo vám, proč zásilku posílat právě přes BalíkServis? Služba nabízí hned několik podstatných výhod:

  • možnost zaslání balíku mezi dvěma adresami (nikoliv pouze od vás nebo k vám)
  • výhodné ceny pro zasílání balíků v rámci EU a dalších evropských zemích
  • velká úspora času, protože nebudete muset čekat na poště
  • možnost přepravy zásilek na paletách do maximální hmotnosti 700 Kg
  • možnost přepravy větších kusových zásilek do velikosti 2x2x3 m

BalíkServis umožňuje rozesílání zásilek z pohodlí domova či kanceláře. Celou transakci vyřídíte prostřednictvím počítače, chytrého telefonu nebo tabletu. V případě potřeby vám poradí operátor na lince.

Ať už pošlete balík na Slovensko nebo do vzdálenější země, budete moct sledovat pohyb od začátku až do cíle. Přepravní podmínky jsou naprosto srozumitelné a férové. A pozor – pokud patříte k podnikatelům, kteří balíky zasílají pravidelně, ale v menším objemu, ušetříte nemalou částku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..