dům na klíč

Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč za cenu nájmu

dům na klíčVytápění domů, zejména těch starších, je nákladné. Nelze se tedy divit tomu, že u novostaveb je dnes již téměř běžnou praxí, že jsou realizovány jako nízkoenergetické. Postavit takové bydlení je sice dražší, ale ne zas tak moc, přičemž peníze investované do vyššího zateplení se do několika let vrátí na úsporách za energie. Chcete-li na pořízení nízkoenergetickém domu ušetřit, pak doporučujeme pořídit si nějakou z nabízených hotových projektů na klíč. A jak ukazuje firma s poněkud delším názvem Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o., není problém si takto obstarat fantastické bydlení za velmi příjemnou cenu.

Krásný dům za cenu nájmu

V katalogu zmíněné firmy najdete aktuálně 27 nízkoenergetických rodinných domů, které si díky promyšlenému financování můžete dopřát doslova za cenu nájmu, který byste jinak zbytečně platili někomu cizímu. Můžete si tak splnit sen o vlastním bydlení, který vás nezrujnuje ani v případě, že se dostanete do složitější finanční situace, v které byste tak jako tak museli platit nájem. Například dům č. 27, je běžný dům 3+1 o ploše 71m2. Aktuálně jeho koncová cena, i s vybavením, je 2.390.000 Kč. V případě využití připraveného financování vás měsíční splátka hypotéky vyjde na 6.868 Kč. A to je ještě k tomu ta dražší zděná veze. Ten samý dům si můžete pořídit jako dřevostavbu, díky které se měsíční splátka jen 5.537 Kč. To je více než příjemné, že? Jediné co budete ještě potřebovat zafinancovat je pozemek, pokud již nějaký nemáte.

Nejvyšší kvalita realizace jako standard

Všechny domy z nabídky jsou realizovány jen pomocí těch nejlepších komponent. Například používané cihly jsou pravé pálené nízkoenergetické cihly POROTHERM. Dřevěné stavby využívají kanadskou certifikovanou technologii SOLID WOOD CONSTRUCTION, kdy dřevo má certifikaci FSC® C100308 a je těženo z trvale obhospodařovaného lesa (certifikát PEFC™ SA-PEFC/COC-002063). Velké prosklené plochy jsou zaskleny pomocí oken z trojitého skla apod. Výčet všech certifikátů a podrobný popis využívaných technologií najdete na webových stránkách http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz.

Využijte období, kdy je možné si sehnat levnou hypotéku a splňte si svůj sen o bydlení. Nabízené domy si může dopřát v podstatě každý zaměstnaný člověk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..