vysokozdvižný vozík

Prodej, servis, pronájem a bazar manipulační techniky

vysokozdvižný vozík

Provozovat větší sklad bez pomocníků jako jsou rudly, retraky, ruční paletové či vysokozdvižné vozíky je docela velký problém, protože člověk má jisté fyzické limity. Z toho důvodu je potřeba mít sklad vybavený potřebnou technikou, která umožní bezpečnou, rychlou a snadnou manipulaci s těžkým nákladem. Na tu se specializuje dnes již zavedená havlíčkobrodská firma SEMAT HB s.r.o., jejíž služby a produkty si nyní představíme.

Vybere si každý

Má-li vaše firma dost peněz, pak si zajisté může pořídit novou manipulační techniku, která nemusí být zrovna moc levná. Pokud však si vaše firma nemůže dovolit z nějakého důvodu pořídit nové vybavení, pak si může pořídit bazarovou manipulační techniku (paletový vozík bazar), která není tak drahá a přitom je ve velmi dobrém stavu. Totiž manipulační technika se může provozovat pouze pokud splňuje potřebné normy, takže nabízené bazarové vybavení je zcela v pořádku. Primárně se však firma specializuje na prodej nového vybavení jakým je třeba paletový vozík, retrak, nebo vysokozdvižný vozík, takže v bazaru nečekejte příliš velkou nabídku. Problém samozřejmě není ani zapůjčení techniky. Stačí kontaktovat firmu a domluvit si klidně i dlouhodobý pronájem vysokozdvižných vozíků.

Pokud hledáte náhradní díly (baterie, sněhové pásy, pneumatiky) či přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky, retraky či jinou techniku, i to zde najdete. Mimochodem, firma umí vyrobit hydraulické hadice dle přání zákazníka. Vše přitom za velmi příjemné ceny.

 

Zajistí i servis

Jak již bylo zmíněno, musí manipulační technika splňovat bezpečností normy. A protože je firma SEMAT HB s.r.o. certifikovaným zkušebním místem pro provádění technických kontrol, můžete si u nich nechat dělat povinné technické kontroly. Stejně tak v případě poruchy firma nabízí i kompletní servis manipulační techniky drtivé většiny známých značek mezi které patří DESTA, TOYOTA, NISSAN, CATERPILLAR a mnohé další. Více informací naleznete na webu semathb.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..