Osmdesát procent sleva

Začaly povánoční výprodeje – víme kde

Osmdesát procent sleva

Vánoce jsou za námi a před námi povánoční výprodeje, které budou zajímat především ty, kdo odložili nákup dárků, nebo nějaký ten peníz, až na později. Přestože, před vánoci byly ceny často uměle obchodníky vyšroubovány až o desítky procent nahoru, po vánocích budou opět padat na normální ceny a často i níže. Obchody se totiž potřebují zbavit nedoprodaných zásob z vánoc a tak lze očekávat, že narazíte na ceny v některých případech i hluboko pod jejich běžnou cenou. A pozor, nejen u nás, ale i v zahraniční se chystají velké výprodeje, takže se neomezujte pouze na náš malinký trh a zkuste vyrazit třeba do Polska, Rakouska nebo Německa.

[sc:Adsense-responzivni]

Kde jsou povánoční výprodeje?

Předně povánoční slevy běžně startují 26.12.2015, ale někde i dříve. Na výprodeje narazíte snad úplně všude. Mezi nejznámější klasiku patří výprodeje na Electroworld.cz, Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz, Tesco (jsou ohlášeny slevy až 75% na vybrané zboží), Slevomat.cz, www.expert.cz, www.okay.cz, www.euronics.cz (ohlášeny slevy až 80%), www.parfemy-elnino.cz, www.siko.cz, www.koberce-breno.cz (slevy až 44%), www.botyobleceni.cz a stovky dalších.

[sc:Adsense-responzivni]

Pozor na nepoctivé obchodníky

Slevy jsou sice slevy, ale pozor na to, že ve mnoha případech se o slevy nejedná. Doporučujeme tedy ceny porovnávat na webu Heuréka.cz, nebo Zboží.cz, kde uvidíte i ceny ostatních obchodů.

[sc:Adsense-responzivni]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..