Sklenice a pult

Skleněné obklady na míru do domácností i firem

Sklenice a pult

Barvená skla, využívaná ve formě skelněných obkladů, jsou novým trendem v interiérovém designu. Lze jimi velmi efektně nahradit tradiční keramické obklady a získat jak dekorativní, tak vysoce funkční prvek v domácnosti. Díky široké škále pestrých, pastelových i kovových odstínů si vybere každý. Může jít o kvalitní řešení pro firmy i domácnosti. Obklady ze skla na míru dodají kuchyni, koupelně nebo jiné místnosti nadčasový a netradiční vzhled. Určitě se vám jen tak neokoukají a dokonce je lze využít i na vestavěný nábytek, pracovní desky, konferenční stolky i obklady celých stěn.

Kvalita skla je zásadní

Spolehnout se můžete na kvalitní sklo, které toho mnoho vydrží, ať už při montáži nebo při běžném provozu. Jedná se o sklo, které je pro tyto účely speciálně vyvinuto. K nejoblíbenějším typům patří barevné sklo s lakovaným povrchem, které svou plochou vytváří optický dojem světla a hloubky. Je velmi odolné vůči poškrábání a časem nemění svůj vzhled. Matná povrchová úprava je dnes také často žádaná, jde o sklo estetické a rovněž velmi kvalitní a stabilní. K nejoblíbenějším službám dnes patří výroba velkoformátových barevných skel na míru danému prostoru.

Vyberte si svou barvu a vzor

Na výběr je mnoho barev a vzorů. Skleněné obklady lze dobře sladit s designem interiéru. Pěkně vypadá jednotný motiv, který se opakuje na stěně, kuchyňské lince, a na dalších místech daného prostoru nebo bytu. Tyto obklady se prodávají i v bezpečnostní úpravě nebo s antibakteriálním povrchem pro ty nejnáročnější zákazníky.

Mnoho výhod skleněných obkladů

Proč si skleněné obklady pořídit? Jejich vzhled dodává interiéru moderní vzhled a skvěle se kombinují s dalšími materiály, jako je především dřevo, kámen nebo kov. Jde o jednoduchou eleganci, která je teď tolik v kurzu a která jen tak z módy nevyjde. Určitě uvítáte možnost barevně obklad sladit se zbytkem prostor. Spolehnout se můžete na vysokou odolnost a barevnou stabilitu. Údržba je velmi nenáročná a to je i jeden z hlavních důvodů, proč se tyto obklady stále častěji umísťují za kuchyňskou linku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..