poškrábaný iPhone

Ochrana proti škrábancům vašeho mobilního telefonu

poškrábaný iPhone

S příchodem dotykových mobilních telefonů přišel i nový problém, kterým je poškrábaný kryt mobilu. Totiž, pokud se hned od začátku o mobil řádně nestaráte, tak se i přes všemožná opatření výrobců stejně dříve či později poškrábe. A to je škoda, nebo ne? Výkon současných mobilů je dost slušný a není potřeba je každý rok měnit. Přitom vám mobil může v klidu dobře sloužit i 4 roky. Chcete-li tedy aby váš mobil vypadal stále jako nový a dal se třeba za rok či dva prodat za velmi slušnou cenu, pak potřebujete obal na mobil.

V případě, že vybíráte pouzdro na mobil, je důležité kupovat správný typ krytu mobilu. Díky specifickým rozměrům jednotlivých telefonů není vhodným řešením univerzální kryt, který může blokovat funkce fotoaparátu. Společnost, která poskytuje široké spektrum výběru je JHmobil.cz, jedná se o specializovaný internetový obchod s mobilním příslušenstvím a náhradními díly pro telefony značek Apple, Blackberry, HTC, Huawei, LG, Nokia, Sony, SonyEricsson, Samsung. Na skladě pro vás je k dispozici více než 7000 produktů ihned k odeslání, velké zastoupení tvoří právě obaly na mobily. V předvánočním shonu můžete rychle a pohodlně zajistit originální dárek pro vaše blízké, radost vám jistě udělá i velice příznivá cena, která je nejnižší na českém trhu.

S ohledem na blížící se vánoční svátky pro vás společnost připravila příjemný vánoční dárek v podobě dopravy zcela zdarma při nákupu nad 1.800 Kč. V případě nákupu za nižší částku si vybíráte z dvou možností dopravy podle vám vyhovujících podmínek. Váš nový kryt mobilu tedy bude doručen zvolenou dopravou v co nejkratším možném čase.

Pokud nastane situace, kdy budete potřebovat poradit nejen s výběrem, ale například s výběrem dopravy či řešením platby je pro vás přichystána v každý pracovní den informační telefonní linka, kde vám specializovaný personál rád a ochotně pomůže s vaším přáním či zodpoví případný dotaz.

Využijte špičku na českém trhu a vyřešte vánoční dárky v klidu a z pohodlí domova! Obal na mobil je dárek, který udělá radost každému vlastníkovi mobilního telefonu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..