Balení

Kvalitní kompletace a zabalení zboží ovlivní jeho prodejnost

Balení

Komplexní balící služby jsou dnes velmi žádané. Výrobci a prodejci chtějí pro zákazníky výrobky zatraktivnit a zajistit, že bude vypadat co nejlákavěji. Kvalitní obaly jsou navíc praktické při skladování a dopravě, usnadňují manipulaci a minimalizují riziko poškození. Jak na vkusné obaly, které u zákazníků zabodují? Přenechte balení zboží odborníkům z PROBAL Kladno. Tato firma se podílí na mnoha prodejních nebo reklamních akcích výrobců a řetězců, které jistě znáte.

Správně výrobky zkompletovat, vymyslet obal a etikety a vše následně převést ve skutečnost, není nic snadného a ovlivní to prodejnost zboží. Zároveň nesmíme zapomenout na propagaci a reklamní kampaň. Všechny tyto kroky můžete přenechat druhým. Pokud máte hotový výrobek, stačí se obrátit na PROBAL Kladno a máte vystaráno. Pro balení, polepování a etiketování disponuje velkými manipulačními a skladovacími prostory.

Jaké služby můžete využít?

  • Balení zboží do výhodných a dárkových balíčků
  • Balení do finálních obalů
  • Tvorbu vícenásobných balení
  • Kompletaci palet a kartonů
  • Sestavování stojanů se zbožím
  • Tvorbu propagačních a reklamních kampaní

Jaké postupy se nejčastěji využívají pro balení produktů? Je to především zatavování do folií, které umožní zabalit více kusů dohromady, a to nejen při reklamních akcích. Tam, kde není zatavování možné, se používají PE a PP sáčky. Zapomenout nesmíme na skinování. Výrobek se pomocí folie přitaví ke kartonu, do kterého lze vyseknout otvor pro zavěšení.

Výrobek může být sebekvalitnější, ale neprodáte jej bez správné propagace zboží, reklamy a poutavých obalů. Pokud si s návrhem obalů nebo propagační kampaně nevíte rady, tohoto úkolu se firma PROBAL Kladno ráda zhostí.

Jak spolupráce probíhá? Zboží se nejprve dopraví ze skladu zákazníka do manipulačních prostor firmy. Jakmile je vše hotovo, zabaleno a polepeno etiketami, jsou produkty buď odvezeny zpátky, nebo už putují přímo k odběrateli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..