Kvalitní a přesné digitální siloměry

digitalni-silomery-cz

Jsou to především průmyslové a technické provozy, které čas od času vyžadují hodnotu tažné nebo tlačné síly. A právě pro takové účely jsou na trhu prezentovány moderní siloměry, s nimiž lze docílit poměrně přesných hodnot s maximální odchylkou 0,25 %.

Tímto parametrem se pyšní například produkt CENTOR First, s jehož možnostmi vás seznámíme trochu blíže. Nabídneme vám základní popis výrobku, jež se nachází v produktovém portfoliu specialisty digitalni-silomery.cz. Odborník na siloměry a digitální siloměry nejrůznějších podob.

Siloměr CENTOR First

Každý, kdo se vydá touto finančně dostupnou cestou, ocení jistě předkládanou jednoduchost ve spojení s patřičnou funkční výbavou. K přednostem tohoto moderního zařízení patří bezpochyby následující.

· Velký digitální displej

· Čtyři funkční tlačítka

· Pásový graf

· Měrné rozpětí od 100 N do 500 N

Digitální siloměr CENTOR First zapnete jediným tlačítkem stejně, jako jej vypnete. Ihned na první pohled budete informováni o aktuálním využití snímače a jeho maximální hodnoty zatížení lze překročit až o neuvěřitelných 200 %.

Zařízení snadno uchopíte a během velice krátkého okamžiku naměříte požadované hodnoty tažné a tlačné síly. Po použití jej lze uložit do měřícího stojanu.

Jednoduché měření síly

Poddejte se pohodlnému nákupu digitálního siloměru, jež zrealizujete u výše zmíněného odborníka. Dopřejte si profesionálních poradenských služeb, s nimiž docílíte nákupu adekvátního zařízení, včetně příslušného kalibračního listu.

Zahleďte se do pestrého produktového portfolia na digitalni-silomery.cz a vybírejte sortiment vhodný právě pro vaše konkrétní požadavky. Nejdostupnější volbou bude jistě digitální siloměr CENTOR First, s nímž si vystačíte v mnoha situacích.

Znáte snad lepší a rychlejší způsob, jak provést v libovolném odvětví měření síly s tak výjimečnou přesností?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..