Recenze: Nejlepší hry na Xbox One v roce 2015

xbox ovladač

V listopadu už to budou dva roky, co vyšel Xbox One, a to znamená, že už je na něj k dispozici slušné množství dobrých her. Hrát všechny je téměř nemožné, a tak se podíváme jen na ty, co opravdu stojí za to. Přinášíme vám přehled aktuálních dobrých her, které prostě musíte vyzkoušet.

Sunset Overdrive

Sunset Overdrive od Insomniac Games je hra stvořená exkluzivně pro Xbox One. Děj se odehrává v roce 2027, kdy se lidé kvůli vedlejším účinkům energetického nápoje mění na vzteklé zmutované příšery, a vaším úkolem je tomu zabránit. Hrajete za bývalého zaměstnance společnosti FizzCo, která energetický nápoj vyrábí.

Killer Instinct: Season 2

Batman a jeho přátelé čelí Brainiacovi, který se snaží zmenšit zem. Vy se pohybujete po planetách v celém vesmíru, hledáte kanystry, sbíráte penízky, stavíte z kostiček, řešíte hádanky a samozřejmě likvidujete nepřátele. Na startovní čáře máte na výběr z pár postav, ale ke konci jich je 150.

Forza Horizon 2

Pokud jde o hry na Xbox One, Forzu nemůžeme vynechat. Kdo potřebuje závodní dráhy? Vaším závodištěm může být celý svět. Forza Horizon 2 přivede řidiče na fiktivní Horizon Festival konaný v jižní Evropě – Francie, Itálie. Tyto země díky sériím závodů a výzev poznáte. Máte možnost posadit se za volant více než 200 aut a pokud vás závodění proti počítači přestane bavit, zahrajete si ve dvou s kamarádem nebo s náhodným závodníkem online.

Call of Duty: Advanced Warfare

Je rok 2054 a Jack Mitchell přijde o paži. Přesto hrdě bojuje proti teroristické skupině KVA, která po celém světě podniká útoky na jaderné elektrárny, čímž vyvolává paniku. Single-player je skvělý, jak už je o COD známé, ale každý, kdo ho někdy hrál, ví, že multiplayer je ještě zábavnější. V tomto ohledu střílečka opravdu nezklame, přináší 12 multiplayerových módů s 13 mapami.

Dragon Age: Inquisition

Třetí díl Dragon Age se odehrává opět v Thedasu, roztrhne se nebe a na zem vniknou démoni. Zajímavé je, že hra má 40 různých konců. A nejde jen o malé variace, jsou skutečně rozdílné. Dragon Age: Inquisition je dobrou volbou pro všechny milovníky fantasy a RPG her.

Destiny

Jedná se o vesmírnou fantasy střílečku, ve které se stanete strážcem, který má za úkol chránit zemi téměř zničenou od mezihvězdných válek. Hra je považována za jednu z nejlepších her výstavy E3 2015, nicméně většina hráčů od ní očekávala víc. Beta verze vypadala skvěle, finální trochu zklamala.

Halo 5: Guardians

Opět se nacházíme v prostředí vesmíru, který je ve válce. A když lidstvo ztratí svého největšího hrdinu, musíte vzít osud galaxie do svých rukou vy. Hra rovněž zářila na letošním E3.

Middle-earth: Shadow of Mordor

Hra pro všechny fanoušky J. R. R. Tolkiena se odehrává v době událostí mezi Hobbitem a Pánem prstenů. Objevily se spekulace, že se autoři hodně inspirovali v Assassin’s Creed, každopádně rozhodně jde o hru, která nejlépe vypráví Tolkienův skvělý fantasy námět.

A co si zahrajete vy? Velký výběr dobrých her na Xbox One a většinu těch, o kterých byla výše řeč, najdete v Datartu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..