Rozvoz květin po celé ČR

Tulipány

Květiny jsou, ať se vám to líbí nebo ne, pro ženy velmi důležité (na konci článku se dozvíte proč tomu tak je). Ne vždy však máte čas nebo vůbec možnost, abyste si mohli pro květiny dojít do květinářství. V takovém to případě, nastupuje na scénu firma, která vám zajistí rozvoz květin a vy tak budete moci květiny obdržet či nechat přímo doručit ženě. Jenže, firem, které nabízí rozvoz květin není zas tolik a ne každá vám nabídne to, co firma, kterou vám nyní v krátkosti představím.

Rozvoz květin po Praze, Brně, Ostravě, Plzni… zkrátka téměř kamkoliv

Nebudeme chodit dlouho kolem horké kaše a tak vám hned prozradím název firmy, kterou si musíte zamilovat, nebo alespoň přidat do oblíbených položek. Tou firmou je Květiny Expres s.r.o. provozující e-shop KvětinyExpres. A v čem je tato firma tak výjimečná? No třeba v tom, že doručují do mnoha měst a jejich okolí v ČR. Pobočky mají v městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Olomouc, Karlovy Vary, Děčín, Strakonice, Zlín, Jihlava, Příbram, Dobříš, Znojmo a také dokonce v Bratislava. No není to úžasné? Navíc, nabízí nejen doručení květin, a to jak klasických, zamilovaných, svatebních tak i smutečních, ale také i různých dárkových košů, vína, pralinek, čokolád a různých doplňků. Navíc, pokud nakoupíte nad 1.000,-Kč, což není zas takový problém, tak máte v uvedených městech dopravu zdarma.

Přejít do e-shopu

A je jestli pak víte, proč ženy mají tak rády řezané květiny?

Tak jednak protože se jim líbí, konec konců to asi každému. No a pak také protože řezané květiny, které za pár dní odkvetou a budou vyhozeny, ukazují, že vám dotyčná žena stojí za tu investici do květiny. Mimochodem, kdybyste kupovali živé květiny, tak by je za chvíli nebylo kam dávat, navíc, ne každá žena stojí o jejich pěstování. Prostě je to jen ukázka toho, že vám za to dotyčná stojí. To platí o darování květin partnerce. V opačných případech, je to prostě jen milá pozornost.

 

[sc:adsense-pod-clankem]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..