Velký výprodej nadzemních bazénů Marimex – slevy až 75%!

infoMít vlastní bazén dnes již není nic nemožného či finančně nedostupného. Pohodlí koupání na své zahradě si dopřává čím dál více rodin a určitě tento trend jen tak nepoleví. Velkou oblibu si získaly především nadzemní bazény a to díky svým nesporným výhodám. Oproti klasickým vnořeným bazénům nevyžadují žádné větší terénní úpravy. Stačí kousek rovného místa a už na něm může váš bazén stát a dělat radost. Navíc je jejich pořizovací cena nesrovnatelně nižší než u zanořených bazénů. Zdá se vám nesmyslné pořizovat bazén teď na konci sezóny? To je ale právě ten nejlepší čas. Nejen, že bude včas připraveni na příští léto, ještě ušetříte nemalé peníze. Sezónní výprodeje jsou totiž v plném proudu. Velké slevy až 75% nabízí i firma Marimex, největší prodejce nadzemních bazénů u nás. Tak neváhejte a dopřejte si luxus vlastního bazénu na zahradě.

Výhody nadzemních bazénů

Největší výhodou tohoto typu bazénů je jejich snadná montáž bez nutnosti nějak výrazně zasahovat do terénu zahrady. Velmi příjemná je také jejich nízká pořizovací cena, díky které si mohou dovolit vlastní bazén prakticky všichni. Bazény jsou buď složeny z laminátových dílů s pevnou konstrukcí nebo se jedná o PVC fólii, u které se nafoukne vrchní díl a zbytek již zařídí tlak vody. Tyto nafukovací bazény jsou velmi praktické. Co se týče prostoru, záleží na tom, jak velký bazén si představujete. Široký výběr je mezi menšími i většími modely, vybírat můžete i z kulatého, oválného nebo obdélníkového tvaru. Nadzemní bazény jsou velice odolné, bez problémů vydrží řádění dětí a vodní radovánky celé rodiny. Je ale třeba myslet na to, že před zimou se musí bazén uskladnit. Nezabere však příliš prostoru a tak to u rodinného domu jistě nebude problém.

Bazény Marimex jsou známy svou kvalitou, která je v případě nadzemních bazénů více než důležitá. Přesto se mohou chlubit dostupnou cenou. A když se k tomu přidá extra výhodný výprodej bazénů, pak už není důvod váhat. Meteorologové slibují babí léto, tak třeba počasí ještě překvapí a svůj bazén oceníte i letos. Připravený k použití je bez problémů do 24 hodin po přivezení. Za tento dovoz navíc nezaplatíte ani korunu. Ale pozor, akce trvá jen do vyprodání zásob!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..