Dopřejte svému miminku pocit bezpečí díky zavinovačce

Celinfoých devět měsíců se miminko vyvíjí v těsném prostředí mateřského bříška, kde je pevně obepnuto a cítí se v bezpečí. Po porodu se však dostane do ohromného prostoru, který ho zpočátku děsí. Pro jeho lepší pocit a klidnější spánek se proto odedávna používají dětské zavinovačky. Zavinutí do hřejivé deky dodá miminku opět pocit bezpečí a pohodlí a ono tak bude spokojeně odpočívat a spát.

Proč zavinovat?

Přestože se na přelomu tisíciletí propagoval trend volnosti a zavinovačky byly odsuzovány, jejich prospěšnost se již znovu ukázala jako opodstatněná. Miminko pevně svázané do uzlíčku bývá klidnější a lépe spí, zavinutí brání v nekoordinovaném pohybu jeho malým ručičkám, které ho tak nebudí a zároveň se díky tomu nepoškrábe. V zavinovačce se miminko cítí bezpečně, protože těsný prostor, pohodlí a teplo mu připomíná mateřské lůno. Nesporné výhody má zavinovačka i pro maminku, které se díky zpevnění malého tělíčka s miminkem lépe manipuluje při kojení nebo chování. Samozřejmě to neznamená, že by mělo být miminko v zavinovačce neustále, potřebuje i volný pohyb. Na spaní a odpočinek v prvních týdnech a měsících je ale zavinovačka neocenitelná.

Široký výběr

Na trhu jsou pořád k dostání klasické zavinovačky vázané mašlí s krajkou kolem hlavy, které vypadají kouzelně. Nabízí se ale také varianty bez krajek, pokud vám to s nimi připadá až moc nazdobené. Zvolit můžete také rychlozavinovačku, u které jednoduše přehnete rohy přes sebe a zapnete ji na suchý zip. Obě varianty šije firma Babyrenka. Jde o stoprocentně český výrobek, který zaručuje vynikající kvalitu. Zároveň je k dostání za velmi příznivé ceny, které váš rozpočet na výbavu pro miminko již příliš nezvýší. Kromě garance kvality nabízí firma Babyrenka nákup přes internet a zaslání výrobku až k vám domů, nebo jeho osobní vyzvednutí v Liberci či Jablonci nad Nisou. Mimo zavinovaček najdete v nabídce i všechno ostatní zboží a potřeby pro miminka.

Čekáte-li miminko, neváhejte mu pořídit i zavinovačku. Dopřejete mu tím pohodlí a pocit bezpečí, který bude po porodu určitě potřebovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..