Stavební firma BOBOX zajišťuje komplexní stavební služby

Chystáte se stavět dům nebo rekonstruovat byt? Aby jste byli s výsledkem opravdu spokojeni, je třeba vybrat si k tomu spolehlivou firmu s dobrými referencemi a poctivým přístupem k práci. Právě toto splňuje naše zavedená stavební firma BOBOX. Na trhu působíme od roku 2003 a za tu dobu jsme nasbírali již mnoho zkušeností a také spokojených zákazníků.

Naše společnost se zabývá stavbou domů na klíč, subdodávkami dílčích stavebních prací, rekonstrukcí domů a bytových jednotek i revitalizací bytových a nebytových objektů. Naší velkou výhodou je kompletní nabídka služeb, od vytvoření projektu až po dokončení realizace. Provedeme vše, co je kolem stavby třeba. V seznamu našich služeb nechybí zemní a výkopové práce, betonáže, hrubé stavby, pokrývačské a klempířské práce, zateplování a úpravy fasád, zasklívání balkónů a lodžií, výměna oken, dveří a vstupních portálů, zateplování podkroví nebo sádrokartony. Provádíme také například sanace zdiva nebo demolice. Jednou z činností naší společnosti je i pronájem lešení, jeho montáž a demontáž v Praze a okolí. Momentálně nabízíme pronájem lešení za akční cenu a to až do konce února. Součástí portfolia služeb je i prodej a montáž designových interiérových dveří vyrobených na základě nejmodernějších technologií v krásném italském designu.

U nás si můžete také nechat zpracovat projektovou dokumentaci, grafické návrhy nebo 3D vizualizace. Poskytujeme i inženýrské a poradenské činnosti v oboru stavebnictví nebo tepelné ochrany budov, zpracujeme energetický audit a posoudíme obvodové pláště budov z hlediska tepelně technického zajištění.

Všechny práce provádí zkušený tým profesionálů, ať už se jedná o zedníky, pokrývače, klempíře nebo projektanty. Ke každému klientu je u nás přistupováno individuálně a flexibilně, se zárukou spolehlivosti a kvalitně odvedené práce. Stejnou prioritou je pro naši společnost i ekonomická dostupnost. Jsme držitelem certifikátu managementu jakosti splňující požadavky ČSN EN ISO 9001:2001. Máme také bohaté zkušenosti se získáváním dotací z EU.

Prohlédněte si naše reference a posuďte sami, zda jsme tou pravou firmou pro váš projekt. My věříme, že ano.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..