Špičkové pergoly té nejvyšší kvality

Pergoly, které se zejména v posledních letech začínají čím dál více objevovat u domů, bytů i restaurací, umožňují venkovní posezení a přináší i notnou dávku soukromí. Moderní pergoly pak navíc slouží jako vkusný designový doplněk objektu, u kterého jsou postavené.

Nebuďte vybíravý, chtějte prostě jen to nejlepší

Na českém trhu je relativně dost firem nabízející nejrůznější pergoly. Bohužel jen pár nabízí špičkovou kvalitu. Jednou z nejlepších firem, které staví krásné luxusní pergoly je firma Diamond Design. Ta nabízí moderní pergoly z nejkvalitnějších materiálů od předních belgických výrobců.

Pergoly Diamond Design jsou z hliníkových extrudovaných profilů, které jim propůjčují vysokou pevnost i za nepříznivých klimatických podmínek. Maximální rozměry nabízených pergol jsou 7 metrů délka, 7 metrů šířka a 3 metry výška. Pergola může stát sama na čtyřech sloupech, nebo může být přimontována ke zdi s pomocí dvou sloupů. Strop pergol nejčastěji tvoří naklápěcí lamely, které vás ochrání před deštěm a naopak, za slunného počasí k vám otevřené rolety pustí sluneční paprsky. Do stropu se dá umístit světlo, nebo led diody, které budou při nedostatku světla dostatečně osvětlovat chráněný prostor.

Boky pergol mohou být z roletových fólií, nebo screenových rolet, které se dodávají v mnoha provedeních. Rolety si pak můžete zatahovat dle libosti, třeba při nepříjemném větru, nebo když vaši sousedi budou až příliš zvědavý. V určitých případech, pokud prostor pergol doplníte elektrickým teplometem, můžete jednoduše vytvořit i zimní zahradu, v které i v zimním obchodí lze stále relaxovat. Máte-li vířivku a doplníte-li jí pergolou, budete se moci koupat po celý rok a mít vždy zajištěné své soukromí.

V případě restaurací jsou pergoly něčím, kvůli čemu se k vám zákazníci budou stále vracet, protože zkrátka v exteriérech chutná přeci jen trochu víc. Mimo to na frekventovaných místech restauraci, oproti konkurenci, pergolou mnohem více zviditelníte.

Chcete-li se o pergolách dozvědět více, navštivte web Diamond Design. Na jejich webu najdete ukázku realizovaných projektů, poptávkový formulář a kontakty na showroomy, které jsou v Praze, Brně, Velké Bíteši a Zlíně. Mimo pergoly se na webu Diamond Design nalézá i další ojedinělá stínící technika a stylové tapety, které zcela promění váš domov.