Víte, jak si zařídit skutečně levné neomezené telefonování nejen pro firmy, ale i jednotlivce?

Přestože, je velmi zajímavé sledovat konkurenční boje našich operátorů, kteří tlačí ceny za neomezené volání na již velmi pěkné částky, pořád to není to nejlevnější co, se u nás dá pořídit.

Virtuální operátoři jsou levnější

Chcete-li mít skutečně levné neomezené volání, musíte chtě nechtě využít služeb nějakého z virtuálních operátorů, kteří se pomalu ale jistě rozrůstají (Blesk Mobil, Coop, Tesco Mobile aj.).

Virtuální operátor je operátor, který nemá vlastní licenci a ani infrastrukturu. Má však vztah ke koncovým zákazníkům, kterým provádí vyúčtování, zajišťuje provozní a technické informace apod. Mimo to má vlastní SIM karty, kód mobilní sítě a vlastní roamingovou smlouvu.

V současnosti nejlevnější virtuální operátor je Bonerix, což je dceřiná firma Telefóniky O2, který nabízí neomezený, tzv. flat, pod 500,-Kč za měsíc. Bohužel, není tak úplně určený pro běžného koncového zákazníka, nicméně za určitých podmínek můžete jejich služby využívat.

Jak se stát zákazníkem Bonerixu?

Předně, musíte být občany České republiky. Pokud jste firma, nebo OSVČ, doporučujeme vám začít vyjednávání s obchodními zástupci Bonerixu. To je pro podnikající nejjednodušší cesta, jak se stát jejich zákazníkem. Pokud jste nepodnikající občané, máte v zásadě jediný způsob jak se k Bonerixu dostat, a to na doporučení nějakého z členů, který se za vás zaručí. Sehnat nějakého člena by neměl být žádný větší problém, protože  jejich služby využívá poměrně hodně českých firem (Alpiq Generation, Baumax, Český rybářský svaz, Lidl, sazka, ČSA, HP, Jysk, Komerční banka, McDonald’s, Mediatel, mnohá krajská města, nemocnice a mnozí další). Stačí když budete někoho kdo se za vás zaručí znát, a můžete služeb Bonerixu začít využívat.

V současnosti Bonerix nabízí dva tarify Mini a Maxi, zahrnující volání a SMS.

Tarif: Mini Maxi
Měsíční paušál 1 Kč 495 Kč
Počet volných minut 0 0
Počet volných SMS 0 0
Volání mezi
účastníky programu
1,00 Kč zdarma
Volání do sítě O2 1,90 Kč zdarma
Ostatní + pevné sítě 1,90 Kč zdarma
SMS nad rámec tarifu 1,50 Kč 1,20 Kč
MMS nad rámec tarifu 3,00 Kč 3,00 Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH (21%). Nabídka platí při uzavření smluvního vztahu na 12 měsíců.

Máte-li někdo zkušenost s Bonerixem, nebo chcete článek nějak doplnit či upřesnit, podělte se s námi v diskuzi pod článkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..