Samolepky na auto pomohou vyjádřit Vaší individualitu nebo třeba propagovat Vaší firmu

Samolepky na auto mohou mít různé funkce, podle toho k čemu je budete používat. Pojďme si představit dvě základní funkce pro které se dají auto samolepky využít.

Samolepky jako vyjádření své osobnosti

Auta drtivé většiny z nás jsou vyráběna sériově a ještě k tomu ve velmi málo barvách, takže často na parkovišti vypadají skoro všechny stejně. To občas může být dost deprimující, zejména pokud máte své auto rádi a chcete se od ostatních odlišit. Většina lidí, kteří provádí visuální tuning svého miláčka sáhne zpravidla po pěkných, a po čertech drahých, aluminiových diskách, což je v podstatě taková ta tuningová klasika. Nicméně existuje jedna poměrně opomíjená možnost úpravy svého auta. Tou možností jsou samolepky. Hodně lidí asi nad tím ohrne nos, ale když Vám řeknu, že nemluvím o obyčejných samolepkách za 20,-Kč koupených na benzínce, ale o kvalitních samolepkách vytvářejících 3D efekt, pak věřím, že Vás to bude zajímat. Pěkná 3D samolepka pokrytá pryskyřicí vydrží na kapotě auta výrazně déle, než obyčejné papírové. V e-shopu auto-samolepky.eu mají vytvořenou databázi pěkných 3D samolepek, které Vám pomohou odlišit své auto od ostatních a přitom Vás to nebude stát desetitisíce jako u alu disků. Přitom dosažený efekt může být téměř srovnatelný. Pokud si totiž necháte vyrobit 3D samolepku podle vašeho vlastního návrhu, pak se budete honosit skutečně originálním visuálním tuningem. To stojí za zamyšlení. Pokud máte zájem o vytvoření své vlastní samolepky, pak napište na email info@auto-samolepky.eu.

Samolepky jako levná reklama

Pokud podnikáte, pravděpodobně máte auto. Napadlo Vás již někdy, že byste ho mohli použít jako levný reklamní nosič? Ne? Pak se zkuste zamyslet nad následujícím.

Pokud nejste zastánci kompletního polepení reklamou, ať již protože je to drahé, nebo se Vám to nelíbí, pak byste mohli ocenit možnost nalepení si menší samolepky, třeba s webovou adresou Vaší firmy na zadní část auta, případně na boční dveře. Dosáhnete tak toho, že Vaše auto Vám bude pomáhat propagovat Vaši firmu, a přitom nemusí být extravagantně polepené. To je dobré, že? Samolepky nemusíte dávat pouze na Vaše auto, ale můžete je dávat jako levný dárek Vašim zákazníkům, kteří Vám dál mohou dělat reklamu. Podobně jako je to u samolepek na auto od KFC a McDonaldu. Pokud bude ještě k tomu grafický návrh zdařilý, určitě budete mít se samolepkou velký úspěch. No a pokud si myslíte, že samolepky skončí v koši, pak zkuste za zaslanou fotku s nalepenou nálepkou dát nějakou odměnu, slevu apod.

Pěkné, kvalitní a ekologické samolepky, použitelné nejen na autech pro Vás udělí na webu auto-samolepky.eu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..