Dětské skluzavky Jungle Gym pro správné opičáky

Pořídili jste svým dětem dětské hřiště Jungle Gym? Ještě ne? To je chyba! Na dětské hřiště není potřeba moc místa a rozhodně se nemusíte bát, že by Vás to cenově zruinovalo.

Pokud jste již zakoupili dětské hřiště Jungle Gym, pak Vás bude zajisté zajímat dokoupení skluzavky pro děti a to i v případě, že již nějakou máte. Proč? Protože k dětskému hřišti můžete přidělat samozřejmě více než jen jednu skluzavku. Druhá a klidně i třetí se Vás bude hodit obzvláště v případě, že jste si pořídili větší dětské hřiště, na kterém dovádí více malých uličníků, kteří se doposavad musí tísnit jen na jedné skluzavce. Nechcete přeci, aby do sebe strkali, nebo neposedně běhali kolem při čekání, až je na skluzavku pustíte.

Pokud máte doma třeba i jen jedno malé dítě, pak věřte, že skluzavkou ho velmi potěšíte. Obzvláště malé kluky, pro které je v krátké skluzavce zvláštní samostatná dráha pro autíčka.

Bojíte se, že dítě na skluzavce poraní nebo spadne?

Není třeba se bát. Jednak skluzavky nejsou umístěné ve velké výšce, maximálně 1.45 metru nad zemí a pak taky všechny skluzavky splňují české ČSN EN 71 o bezpečnosti hraček. Navíc jsou skluzavky vyrobeny z plastu, který je odolný vůči UV záření, takže se nemusíte bát, že barva časem vybledne.

K dispozici jsou skluzavky ve dvou provedeních. V prvním má skluzavka délku 300 cm a je určena pro výšku 1.45m a druhá 240 cm a výšku 1.25m. Každá ze skluzavek se dodává ve čtyřech základních barvách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..