Nadměrné velikosti

Buclatí a velcí lidé mají obecně problém si na sebe něco koupit. V nákupních centrech je oblečení jen pro velmi štíhlé ženy. U mužů se očekává větší šířka, takže ti takové problémy nakupovat nemají, ale i tak neseženou v supermarketech úplně vše co potřebují. Proto vznikla tato stránka, která se věnuje nadměrnému oblečení pro muže i ženy. Postupně zde budou přibývat různé obchody. Doufáme, že nám pomůžete s hledáním kvalitních obchodů s nadměrnými velikostmi. Info o obchodech můžete dávat sem do komentářů, nebo napsat na email redakce@www.kde-nakupujete.cz.


[sc:adsense-pod-clankem]

Nadměrky pro holky

Ověřený obchod, v kterém je slušný výběr pěkného oblečení (širokosortimentní prodejna dámských nadměrných velikostí). Obsluha je velmi příjemná a ochotná objednat oblečení, které není skladem. Hned vedle tohoto obchodu je nadměrné oblečení pro pány a nadměrná obuv. Nové zboží přichází v únoru a březnu. Obchod všem doporučuji!
Kontakt: Přemyslovská 28, Praha 3, 130 00

Telefon:  604 545 612, 222 725 263

2 comments for “Nadměrné velikosti

 1. xxl šaty
  15. 11. 2015 at 9:01 am

  Dobrý den,

  i u nás najdete kousky “větších” velikostí. Naše stránky jsou xxlsaty.cz.

 2. Lucie
  19. 5. 2015 at 8:11 am

  Na xxlboutiques.cz se dá něco pěkného pořídit pro dámy,sice moc velký výběr není,ale ceny jsou docela bezva a kvalita také.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..