moderní zrcadlo

Také do koupelny se promítají chytré technologie

moderní zrcadloVšude nám tvrdí, že v budoucnu budeme mít chytré domy, které budeme ovládat pomocí smartphonu. Všechno bude inteligentní a jednoduché. Věděli jste ale, že chytré vybavení interiéru se dá sehnat už teď? Například pokud jde o koupelnu, můžete ji vybavit neobyčejným zrcadlem.

U moderních zrcadel dnešní doby je běžné, že jsou osázena úspornými LED světly. To už není nic neobvyklého. Společnost LUX AQUA jde ale ještě dál. Prodává zrcadla, která vám řeknou čas nebo pustí příjemnou hudbu k romantické koupeli.

Co všechno dnešní zrcadla umí?

Budete se divit. Jejich prioritním úkolem je samozřejmě zobrazit vám vaši vlastní tvář. To umí všechna. Pak se ale předhání v nadstandardních úkonech. Některá umí měnit intenzitu osvětlení – studené a teplé barvy světla, jiná vám oznámí čas nebo přehrají hudbu z MP3 přehrávače. Velmi praktická jsou také zrcadla s lupou, která vám usnadní práci při líčení. Do designově vychytaných interiérů se hodí zrcadla z tmavého skla s 3D efektem.

Mezi nejprodávanější modely u společnosti LUX AQUA patří dvě rozměrově skromnější, ale o to šikovnější zrcadla.

Zrcadlo s hodinami, osvětlením a lupou/rádiem

Obě nejprodávanější zrcadla jsou vybavena úspornými LED diodami a hodinami.

Zrcadlo LUMI je trochu jednodušší. Vypadá luxusně díky rámu z eloxovaného hliníku, který z přední strany vůbec není vidět. Zapíná a vypíná se dotykovým spínačem, světlo po zapnutí na displeji zmizí a při vypnutí se displej opět rozsvítí chladnou bílou barvou se svítivostí 6400K. Při výpadku energie zrcadlo běží na dvě AAA baterie. Kromě toho má integrované zvětšovací sklo, které vám pomůže lépe vidět nedostatky na vaší kůži. Ocení ho hlavně ženy.

Zrcadlo CLEVER je vybavené hodinami, datem a časem, ukazuje dokonce i teplotu. Opět se ovládá dotykově, má neviditelný kovový rám. Navíc si poradí s hudbou. Dokáže přehrávat oblíbené písničky z MP3 přehrávače či mobilního telefonu a má zabudované FM rádio s výsuvnou anténou. Reproduktory jsou na spodní straně a hlasitost se dá nastavit.

Tušili jste, že dnešní zrcadla už umí takové věci?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..