Komplexní hostingové služby již za 25 korun a virtuální server za 200 korun měsíčně

Snižující se ceny výpočetní techniky a neustále přítomná konkurence snižují ceny webhostingových služeb. Dnes si tak může každý za pár stokorun provozovat své vlastní webové stránky nebo si dokonce pořídit vlastní virtuální servery. Stačí se chopit příležitosti a realizovat se.

Komplexní a přitom levné služby

V současnosti nejlevnější a nejkomplexnější služby nabízí firma WebHosting s.r.o., která provozuje webhostingové stránky na adrese Attivo.eu. Popisovat celou nabídku by bylo náročné, proto jen ve stručnosti.

Webhosting můžete provozovat bez zásadních omezení již za 25,-kč za měsíc (bez DPH). Omezení je jen u velikosti schránky (2GB), počtu aliasů, velikosti paměti(128 MB) a počtu databází (1). To však pro běžného uživatele sdíleného hostingu není žádné omezení. Pokud jste náročnější, můžete si připlatit pár korun navíc a získat tak téměř dvojnásobek všech uvedených parametrů. Attivo jako jediný nabízí instalaci WordPress, Joomla, OpenCart nebo Prestashopu zcela zdarma. Nemusíte se tedy zdržovat jejich ne vždy snadnou instalací.

Ceny domén nabízí tak levně, že levněji již těžko kdy budou. Pokud doménu neplánujete z nějakého důvodu používat, budete je mít tzv. zaparkované zcela zdarma.

Virtuální servery jsou potřeba v případě, že patříte mezi náročnější zákazníky, kteří vyžadují možnost plné kontroly nad serverem, vyšší výkon, více prostoru pro data apod. Základní nabídka vychází na 200,-kč za měsíc, v kterých získáte 15GB pro data, 1GB operační paměti, a sdílený výkonný vícejádrový procesor AMD. Zdarma si můžete vybrat nějakou z linuxových distribucí, které Vám zdarma nainstalují. V nabídce najdete Debian, centOS, Fedora, SUSE, Ubuntu a Scientific. Výkon hardwaru lze zvyšovat podle vašich potřeb až na několika násobek základní konfigurace.

S Attivo si lze i vydělat

Pokud chcete ještě více ušetřit nebo si dokonce vydělat, máte možnost zapojit se do affiliate programu a propagovat tak webhosting Attivo. Za každého platícího zákazníka, který na web Attivo přijde z Vašeho odkazu získáte 100,-Kč provizi. A to i v případě, že bude hosting v akci s doménou zdarma.

Nikdy v historii nebylo provozování webových služeb tak snadné jako nyní s webhostingem Attivo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..