Kvalitní žaluzie a rolety přímo od českého výrobce

Dříve či později dospěje většina z nás ke skutečnosti, že žaluzie až horizontální, vertikální, vnitřní nebo vnější, mají své kouzlo a nejen to. Oproti klasickým závěsům, které Vás sice také ochrání před sluncem, dokážou žaluzie přímo nebo nepřímo dokonce regulovat teplotu u Vás v místnosti. Klasické žaluzie se sice také ohřívají, ale na rozdíl od závěsů dokážou velkou část tepla odrazit zpět. V případě venkovních žaluzií se ohřáté žaluzie ihned venku chladí, takže můžete mít v místnosti krásný chládek a stín najednou. Navíc u venkovních žaluzií, Vám konec konců ani u vnitřních žaluzií nic nebrání v použití klasických závěsů, které výrazně mění charakter pokoje.

Žaluzie se navíc dnes dají vyrobit z nejrůznějších materiálů, od klasických bílých plastových, přes žaluzie s imitací dřeva, látkové až třeba po dřevěné. To vše samozřejmě v barvách jaké požadujete. Samozřejmostí je to, že se dají vyrobit v nejrůznějších tvarech, ne tedy jen v klasickém obdélníkovém tvaru. Nicméně atypické tvary mají svá určitá omezení.

Zvláštní kategorií jsou okenní rolety. Tyto látkové rolety chrání nejen proti slunci, ale jsou i estetickým doplňkem vhodným  nejen do kanceláří. Díky výrobě v různých barvách se tak mohou stát doplňkem třeba Vašeho obývacího pokoje.

Pokud plánujete koupi žaluzií, není nic lepšího, než je koupit přímo od výrobce. Výhoda této koupě je především v lepších službách, než u nějakého překupníka a navíc, se dá třeba domluvit vyrobení atypické žaluzie přesně na míru. Vše je jen o domluvě. Jedním z takových výrobců je pražská firma KLIMA s celorepublikovou působností, jejíž nabídku žaluzií naleznete na webu KvalitníŽaluzie.cz. Najdete zde i nezávazný poptávkový formulář, na základě jehož vyplnění získáte v krátké době zdarma cenovou kalkulaci.

V nabídce naleznete žaluzie, rolety, japonské stěny, garážová vrata, markýzy nebo třeba sítě proti hmyzu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..