Expresní výměna autoskel ve vybraných pražských nákupních center

Máte prasklé sklo, nebo ho máte jinak poškozené a potřebujete jej vyměnit? Pokud jste z Prahy, pak máme jedinečnou příležitost si ve vybraných nákupních centrech nechat vyměnit autosklo na počkání. Stačí jednoduše přijet s autem a skočit si nakoupit do obchodu, dojít si do kina a během toho si nechat vyměnit autosklo. Je to tak jednoduché, že to již jednodušší nemůže být. Dříve jste si museli domluvit schůzku s firmou, která sklo vyměnila a pak se občas uvolňovat pracně z práce. Tomu je alespoň v Praze konec.

Zařídí vše a bezhotovostně

Autosklo servis provozovaný firmou Expression s.r.o. za Vás vyřídí všechny potřebné dokumenty s pojišťovnou. Nové čelní autosklo může být hrazeno pojišťovnou z povinného ručení vlastníka, z připojištění, nebo havarijní pojistky. Autosklo express spolupracuje s pojišťovnami – Česká pojišťovna, Direct, ČSOB, Kooperativa, Uniqua a Allianz. Pokud máte nárok na uhrazení skla pojišťovnou je potřeba přivést s sebou patřičné doklady (technický průkaz, řidičský průkaz, smlouvu o pojištění/leasingu nebo devinkulaci, u firemních vozů razítko a plnou moc). Nové originální autoskla si můžete nechat na místě tónovat a auto třeba hned nechat i umýt v myčce Expression. Vyměnil lze samozřejmě i boční autosklo.

Pokud Vás tato jedinečná služba, kterou nikdo jiný na území ČR neprovozuje, pak služeb Autosklo Express můžete navštívit v Praze v Kotvě, Galerii Butovice, Amazon Court, Galerii Harfa a Europarku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..