Prodejní stánky k prodeji i pronájmu od TKF

Přestože, internetový prodej zažívá boom, má stále i přímý prodej své kouzlo a nespočetné výhody. Jednou z největších výhod přímého prodeje v pojízdném stánku, je bezprostřední kontakt se zákazníkem. Zákazníci Vám u stánku na nějaké akci mohou říci zajímavé informace, třeba o tom, co jim vadí, co by uvítali apod. Pro přímý prodej potřebujete mobilní, nebo výstavní stánek, v kterém můžete bez obav vystavit své produkty. Jenže není stánek jako stánek. Prodejní stánky se totiž dají využít nejen k prodeji, ale i k propagaci své firmy či značky, stejně tak i jako nástroj odlišení se od konkurence (třeba barvou).

Abyste měli ten nejvhodnější stánek, potištěný svou reklamou, logem nebo produktem, je potřeba sehnat kvalitní firmu, která Vám vše zařídí. Jedna z předních českých firem, která se specializuje na prodejní stánky, je firma TKF. Tato firma zajišťuje pronájem, prodej a výrobu prodejních stánků. S tím zároveň zajišťuje potisk stánků a prodej všeho potřebného pro úspěšný prodej.

V nabídce prodejních stánků dominují zejména dva typy mobilních stánků, které je možné rychle a snadno sestavit i složit. První z nich je prodejní stánek Stragan, který se díky přítomnosti prodejního pultu s vysokou nosností skvěle hodí na různé jarmarky, routy, oslavy nebo jiné akce, kde požadujete pult a zastřešení. Stánek může být kompletně otevřený, nebo zakrytý ze tří stran. Při objednání dostanete kompletní mobilní stánek, ke kterému není třeba dále již nic dokupovat.

Druhý z prodejní stánků je prodejní stánek Quert Tent. Jedná se o stabilní, pevný a prostorný stánek se zešikmenou střechou, jehož pomocí vytvoříte plnohodnotné prodejní zázemí. Výhoda tohoto stánku je v tom, že díky své výšce, lze tento stan postavit ke dveřím auta a díky tomu prodávat přímo z něj, bez nutnosti překládky zboží.

Stánky si samozřejmě lze pouze pronajmout, což v případě jednorázových akcí vyjde výrazně levněji.

1 comment for “Prodejní stánky k prodeji i pronájmu od TKF

  1. 17. 1. 2012 at 3:15 pm

    Tyhle stánky znám, sám jsem je používal a jsou opravdu kvalitní, to se musí nechat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..