Kvalitní české ložní prádlo Darré Náchod

Začněme trochu netradičně výčtem několika málo faktů o spánku.

  • Příjemný spánek je důležitou součástí každého dne
  • Spánkem strávíme velkou část svého života
  • Kvalitní postel a příjemné ložní prádlo je základ zdravého a klidného spánku
  • Postel je místo, kde byste se měli cítit pohodlně, jako v bavlnce
  • V posteli můžete najednou strávit i několik týdnů i měsíců
  • Zažíváte v ní spoustu příjemných chvil
  • V pěkné posteli se spí mnohem lépe než v zmuchlaných peřinách po babičce

Doufám, že jste již pochopili, že postel je místo, které by nemělo být zanedbávané a vyplatí se do ní investovat trochu víc, než třeba do mobilu, který za dva roky stejně vyměníte za jiný. Proto mám pro Vás dnes připravenou krátkou recenzi e-shopu prodávající kvalitní bavlněné ložní prádlo.

Darré Náchod, dobrý základ pro kvalitní a příjemný spánek

Darré Náchod nejenom prodávají, ale zároveň i vyrábí ložní prádlo. Všechny produkty jsou tedy české a kvalitní, vyrobené ze 100% bavlny. Díky tomu, že nakupujete přímo od výrobce, Darré Náchod Vám nabízí i výrobu jakéhokoliv rozměru dle Vašeho přání.

Knoflíky pryč, zip sem

Moderní ložní prádlo se dá zapínat na zip, což je rychlejší a není to tak protivné, jako zapínání na knoflíky, které často nejprve musíte mít. Oproti knoflíkům má zip ještě jednu výhodu, nebude se Vám totiž rozepínat. Osobně mám takováto ložní prádla mnohem radši. Pokud se Vám nějaký zip porouchá, nebojte, máte na něj doživotní záruku. No a pokud se Vám vybrané prádlo nebude líbit, můžete ho do 14 dnů buď vrátit, nebo do 6 měsíců vyměnit za jiné. Při nákupu nad 3.000,-Kč navíc máte dopravu zcela zdarma.

Z nabízeného zboží si můžete vybrat:

Pokud mohu doporučit, tak vyzkoušejte saténové ložní prádlo. Je moc příjemné na dotyk. Rodiče dětí, majitelé hotelů a dlouhodobě nemocní určitě ocení zdravotní prostěradla. Tyto prostěradla chrání prosáknutí tělesných tekutin a nápojů do dalších vrstev tkaniny. Mají antibakteriální a protiplísňovou úpravu z nepropustné patentované směsi polyesteru, PVC a polyuretanu. Tyto zdravotní prostěradla mají atest Státního Zdravotního Ústavu Praha.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..