Reklamní plocha k pronájmu

Efektivní reklama za pár korun

Na hlavní stránce a v každém článku v jeho horní části, je nově přidaná reklamní plocha, která je Vám plně k dispozici. Co do ní umístíte, je jen a jen na Vás (banner, video, HTML, JavaScript nebo jiný kód). Web každý měsíc navštíví něco kolem 10.000 návštěvníků připravených nakupovat, kteří Vaší reklamu chtě nechtě uvidí.

Naše reklama nejde odfiltrovat

Protože máme zdrojový kód plně pod kontrolou, neexistuje žádný způsob, jak naší reklamu odfiltrovat pomocí nejrůznějších doplňků pro prohlížeče, proto každý bez výjimky reklamu uvidí, už jen proto, že je umístěna v horní čísti středu obrazovky.

Každá návštěva Vás bude stát 0.02,-Kč

2 setiny koruny za jednoho návštěvníka, co víc za to dodat. Pozor na to, že každý z návštěvníků je pro Vás potencionální zákazník, který u Vás může nechat tisíce korun. Už jen z toho důvodu je pro Vás reklama na tomto webu velmi výhodná. Navíc pozor taky na to, že neustále pracujeme na zvýšení návštěvnosti a vy se tedy jen povezete na vlně, díky které na každé návštěvě ušetříte další peníze.

Na tento web chodí lidi, kteří chtějí nakupovat, proto je výrazně vyšší pravděpodobnost toho, že u Vás někdo nakoupí.

Články zdarma doplní Vaší reklamu

Při objednávce na období půl roku a déle získáváte zdarma k reklamě i články o Vašem obchodu, službě nebo produktu. To znamená, že získáte zdarma cenné odkazy a vlastně i reklamu v podobě kvalitního článku.

Ceník

1 měsíc = 300,- Kč

3 měsíce = 800,- Kč

6 měsíců = 1.600,- Kč + článek zdarma

12 měsíců = 3.200,-Kč + 2 články zdarma

Nejsme plátci DPH. Ceny jsou konečné.

V případě zájmu nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..