Zahradní domky, chatky a altány

Pokud máte svou zahrádku a nemáte na ní kam pořádně uklidit nářadí, kam večer složit hlavu, nebo kde posedět s přáteli, pak jde zde správně. Společnost Vladeko má pro Vás jednoduché a jednoduché a efektivní řešení, které nebude jen praktickým pomocníkem, ale i designovým doplňkem Vaší zahrádky.

Zahradní domky a chatky

Přestože, se dají zahradní domky použít pro uskladnění nářadí, pravděpodobně je asi více oceníte, jako místo kde v létě můžete bez problémů přespávat, relaxovat a setkávat se s přáteli.

Z nabídky zahradních domů, které obsahuje k dnešnímu datu 20.2.2011 celkem 13 zahradních domků a chat. Všechny nabízené produkty jsou ze smrkového dřeva s plochou od 7 m až po téměř 24 m čtverečních. Největší model VL 70 je použitelný jako letní byt, v kterém se dá bez problémů od léta až do podzimu bydlet na zahradě. Po menších úpravách by se v něm dalo zajisté bydlet i v zimě, protože okna jsou dvojitá a izolační. Zatím co první plochou nejmenší chatka se hodí spíše na nářadí.

Zahradní altány

Altány obecně jsou dle konstrukce vhodné spíše pro posezení nebo pro uskladnění nářadí případně jako garážové stání pro auto. Bez ohledu na co altán použijete, bude zajisté příjemným doplňkem na Vaší zahradě.

Společnost Vladeko má pro Vás připravené  všechny druhy zahradních altánů. Podívejme se v krátkosti na pár druhů. Začněme třeba modelem VL 28, který se spíše hodí pro uskladnění všeho možného. Užitná plocha je něco málo přes 7 m čtverečných s podlahou z OSB desek se střešní krytinou tvořící zelený asfaltový šindel.

Model VL 45 na své zahrádce oceníte spíše jako altán pro klidné posezení. Model VL 118 oceníte spíše jako více funkční altán v jehož jedné části si uskladníte co bude třeba a v druhé části si může třeba dát menší postel pro krátký odpočinek.

A co děti mají si kde hrát?

Mimo klasické využití se dají taky menší altány a chatky použít pro děti, jako místo, kde se si můžou hrát a přespávat. Fantazii se meze nekladou.

Veškeré domky, chatky, altány, besídky můžete vybavit stylovým zahradním nábytkem, který naleznete v nabízeném širokém sortimentu společnosti Vladeko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..