Bezpečná dřevená dětská hřiště, které postaví i zelený opičák

Jungle Gym je synonymem pro kvalitní, cenově dostupná, variabilní, bezpečná a snadno sestavitelná dětská hřiště. V dnešní době nejsou již domácí dětská hřiště jen pro pár vyvolených, kteří na to mají dostatek peněz. Dnes si hřiště pro své děti můžete takové hřiště postavit na zahradě nebo před barákem, nebo kdekoliv, kde máte dostatek prostoru a alespoň trochu rovnou plochu.

Domácí dětská hřiště pro Vás, jako rodiče znamenají, že budete mít své ratolesti plně pod kontrolou a vy se tak tedy nemusíte bát, že děti naleznou nějakou injekční stříkačku, zvířecí exkrementy nebo něco jiného, co do pískoviště nepatří.

Bezpečnost bez kompromisů

Snad úplně každé dítě se dokáže pořádně rozdovádět a často vymyslet takovou zábavu, nad kterou dospělý člověk jen kroutí hlavou. Proto, aby děti mohly takové nápady vymýšlet, jsou veškeré produkty od Junge Gym navrhovány tak, aby splňovali nejpřísnější bezpečnostní normy.

Se stavbou si poradí i náš opičák

Přestože, nabízíme kompletní sestavení hřiště, není jeho sestavení z připravených dřevěných profilů složité a zvládne jej postavit i průměrně šikovný člověk. Nebojte, ke každé stavebnici je přidaný podrobný návod na sestavení a veškeré potřebné nářadí.

Pokud chcete mít pískoviště zakryté, pak nám stačí říci a dodáme Vám nařezané prkna pro sestavení krytu. Běžně se dodává jen síť proti kočkám.

Maximální variabilita

K naprosté většině hřišť lze dokoupit nejrůznější doplňující moduly, jakými jsou například, houpačka, šplhací stěna, hrací domek, počítadlo, žebřík, výtah na hračky a další doplňky a příslušenství, jakými je třeba periskop, volant, telefon, šplhací lano apod. U hřišť si samozřejmě můžete vybrat barvu skluzavky.

Pokud Vás tyto dětská hřiště zaujala a váháte nad nákupem přes internet, přijďte se podívat každý den v týdnu na adresu:

Vladeko, spol. s.r.o.

Karlštejnská 97

Tachlovice – okr. Praha západ

252 17

1 comment for “Bezpečná dřevená dětská hřiště, které postaví i zelený opičák

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..