Dětský nábytek Aldo rozhodně do popelnice nevyhodíte

Společnost nábytek Aldo, dovozce kvalitního holandského nábytku představuje dětský nábytek pro děti ve věku od 3 do 18 let, který je nejen velmi pěkný, praktický, ale i velmi kvalitní.

Odolný nábytek, který poroste s Vámi

Při návrhu je myšleno nejen na děti, jejich zdraví, rodiče, pro které je práce s nábytkem snadná, ale i na to, že v průběhu let Vaše děti porostou a s nimi i nábytek. Například dětské pokoje, si můžete libovolně postupem času dokupovat dle Vašich požadavků a není tedy třeba kupovat celé nové.

Protože je nábytek dělaný kvalitně, nestanete se Vám, že by se po roce rozpadl, jako tomu bývá u ostatních výrobců. V Aldo počítají s tím, že děti budou na posteli skákat, nejrůzněji často dost neopatrně otevírat dvířka, rychle zasouvat šuplíky a podobně. Však to určitě sami znáte.

Díky tomu, že s jedná o kvalitní dětský nábytek, můžete si jej předávat z generace na generaci, nebo ho prodáte,  případně nabídnete dál někomu, kdo jej ocení. Ať tak nebo tak, nábytek Vám vydrží.

Přísné normy a doprava zdarma

Veškerý nábytek je dělán tak, aby byl pro děti nezávadný a mohl tak splňovat i ty nejpřísnější normy.

Pokud si lámete hlavu nad dopravou, pak věřte, že doprava je zdarma a přizpůsobena Vám samotným tak, abyste se o dovozu, který je převážně v odpoledních hodinách, včas dozvěděli.

Nemusíte dopředu nic platit. Pokud se bojíte, nebo nemáte možnost platit převodem, nic se neděje, zaplatit můžete až na místě, případně je možné domluvit se smluvním partnerem splátkový kalendář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..