Samé slevové servery, kdo se v nich má sakra vyznat!

Jak asi víte, republiku zachvátila mánie slev do té míry, že i Seznam.cz po dlouhé době zavětřil možný výdělek, a proto rozjíždí také svůj slevový portál. Pokud jste mimozemšťané, a nevíte co je to slevový  server, pak si přečtěte náš článek s názvem “Přinášíme Vám největší přehled slevových serverů” který jsme zde zveřejnili již před nějakou dobou, najdete v něm v jednoduchosti popsaný princip slevových serverů a odkazy na nejznámější servery.

Slevové agregátory

Jak jsem již napsal, slevových serverů je v ČR víc než dost. Abyste nemuseli pracně jeden za druhým každý den navštěvovat, vznikly slevové agregátory. Slevový agregátor je něco jako RSS čtečka, která Vám zobrazí novinky z Vašich oblíbených serverů na jedné stránce, ať už na internetu, v PDA, v mobilu, nebo v čemkoliv dalším co s RSS formátem umí pracovat.

Jedním z nejznámějších a největších slevových agregátorů je server s prozaickým názvem Skrz.cz, který Vás provede skrz všemi velkými i menšími slevovými servery. Díky tomu to agregátoru tak získáte na jediné stránce dokonalý přehled slev.

Skrz jde ještě dál

Pro ty z vás, kteří nemají čas nebo prostě jen nemohou tento agregátor navštěvovat každý den, je zde vytvořen “Ranní zpravodaj”, který Vám po zadání Vaší emailové adresy bude každý den ráno posílat emailem přehled nejnovějších slev.

Slevové nabídky jdou samozřejmě filtrovat podle města, které preferujete.

Vydělávat se dá i na slevách

Pokud si chcete přivydělat se Skrz.cz a máte Facebook, propojte svůj profil s těmito stránkami. Každý den se na Vašem profilu bude zobrazovat nová sleva. Za každé kliknutí na tuto slevu dostanete 1,-Kč. Vydělanou částku Vám pravidelně každý měsíc pošlou na účet. Pokud máte na Facebooku hodně přátel, pak je to pro Vás snadný způsob, jak si přivydělat.

2 comments for “Samé slevové servery, kdo se v nich má sakra vyznat!

  1. Katerina
    27. 2. 2011 at 8:30 pm

    Prosím o vyplnění dotazníku na téma Význam slev a sezónních akcí při nakupování mužů a žen na http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/vyznam-slev-a-sezonnich-akci/ . Jde o dotazník k bakalářské práci, zabere asi 2 minuty. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..