Není nad grilování s grily Weber

Grilování je velmi oblíbené po celém světě. Především, je to takový pradávný mužský rituál, při kterém se připravuje pochutina, nejčastěji v podobně chutného masa, která byla “ulovena” někde v nákupním centru a doma dochucena k dokonalosti. No a pak taky, neznám nic lepšího, než si s kamarády posedět večer u grilu, popíjet pivo a pojídat grilované maso.

Aby, bylo grilování skutečným zážitkem, má pro Vás společnost Vladeko s.r.o. připravené grily prémiové americké značky Weber na plyn, elektriku a dřevěné uhlí, které spolu s potřebným příslušenstvím, najdete na webových stránkách www.grilykrby.cz.

Díky vysoké kvalitě grilů Weber je na ně záruka poskytována na 5 – 10 let. Všichni prodejci jsou speciálně proškoleni na to, aby Vám nabídli to nejlepší, co se pro Vás hodí.

Elektrické grily – vhodné pro domácí grilování na balkóně. Jejich příprava je velmi rychlá a snadná a o gril se není díky jeho jednoduchosti potřeba moc starat. Jedním ze zástupců těchto grilů je gril Gril Weber Q 140, který se svou hmostností 12 kilogramů a výkonem 2,2 kW zaručuje rychlé a snadné grilování.

Grily na plyn – jsou vlastnostmi podobné elektrickým s tím rozdílem, že si je můžete vzít na zahrádku, kde nemáte elektriku. Plyn Vám vydrží až na 20 hodin provozu grilu. Zkuste se třeba podívat na tento Gril Weber Q 300, který je ideálním na chatu.

Grily na dřevěné uhlí – patří celkově mezi nejoblíbenější. Dřevěné uhlí dodává masu skvělou chuť a samotná práce s ohněm je alespoň v tomto případě velmi příjemná. Zde Vám doporučujeme vyzkoušet Gril Weber One Touch Original, který je svým tvarem ideální pro grilování s přáteli na zahradě.

Ke všem grilům je možné si zakoupit originální příslušenství Weber.

Pokud máte zájem, je možné si veškeré grily prohlédnout osobně na adrese: Karlštejnská 97, 252 17 Tachlovice okr. Praha západ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..