Meniče napětí dokonce i s dálkovým ovládáním

Měniče napětí, jak už sám jejich název napovídá, slouží k přeměně napětí z například 12V stejnosměrného napětí  na 230V střídavého napětí, nebo obráceně. Využijete je třeba v autě, kde z 12V z cigaretového zapalovače pomocí měniče napětí získáte 230V třeba pro Vaši malou televizi, rádio, světlo, nabíječku telefonu nebo cokoliv co pracuje s běžným síťovým napětím 230V.

Nejen v autech můžete využít měnič napětí, ale i třeba na chatě, kde si můžete z několika baterií a jednoho měniče postavit menší UPS, která bude dodávat napětí v době, kdy to bude nejvíce potřeba. Pokud máte třeba menší solární panel, který bude bateriím dodávat energii v době, kdy jí nebude potřeba, můžete si sami postavit menší elektrárnu a být tak na dodavatelích energie plně nezávislí.  Můžete tím ušetřit opravdu dost peněz, papírování, běhání po úřadech, než Vám konečně zavedou elektřinu až k Vám na chatu.

Napěťové měniče se vyrábí v různých provedeních od 12V/ 230W s trvalým výkonem 150W, přes měnič namětí 12V/230V – 2000W až třeba po měnič napětí 24V/230V – 2500W + nabíječka + UPS. Takovéto a další měniče najdete na stránkách www.torioplus.cz, kde za rozumné ceny pořídíte ověřené kvalitní měniče napětí splňující přísné elektrotechnické předpisy. Na uvedených stránkách naleznete, také autožárovky, pojistky, majáky, stěrače, parkovací systémy a mnohé další autopříslušenství, sami se o tom můžete přesvědčit.

V příslušenství naleznete i  dálkové ovládání k měničům s výstupním výkonem 1.000 W, který Vám poskytne vysoký komfort v ovládání měničů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..