Být či nebýt Bastard, toť otázka

Buď jedinečný – Be Bastard!

Tak zní motto z hlavní stránky jedinečného internetového obchodu Bastard.cz, který nabízí originální a vtipné motivy na kvalitních tričkách, mikinách a spodním prádle. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že skupina grafiků nejprve navrhne grafickou podobu trička, mikiny, tílka nebo spodního prádla a následně pak nechají své návrhy schválit komunitu zákazníků, s kterými obchod aktivně komunikuje. Navíc grafické návrhy nejsou jen tak nějaké, vždy jsou originální a vtipné.

Bez oboustranné komunikace to nejde

Lidé v eshopu Bastard.cz pochopili, že v dnešní době je potřeba komunikovat oboustranně, protože jedině tak můžou dělat to, co zákazníci skutečně chtějí. Proto je na stránkách blog, diskusní fórum, odkaz na skupinu Bastard.cz na Facebooku a Twitteru, možnost registrace s vytvořením osobního profilu, na který můžete umístit svou fotografii, na které jste třeba v tričku koupeném v tomto obchodě. Pokud si koupíte tričko a necháte se v něm vyfotit a zašlete jim fotografii emailem, získáte slevu 50,-Kč na další nákup.

Vydělávejte s Bastardem

V obchodě bastard.cz nemusíte pouze nakupovat, ale můžete si s ním i vydělávat. Jak? Jednoduše.

Jak už bylo uvedeno, pokud jim zašlete fotografii, na které jste v tričku Bastard.cz, dostanete slevu na další nákup 50,-Kč.

Nebo pokud jste webmasteři a máte své stránky, pak se můžete zapojit do provizního systému, který funguje tak, že když někdo z vašich stránek přijde na stránky Bastardu a zakoupí si nějaký nabízený produkt, dostanete 10% z celkové výše nákupu.

Pokud umíte kreslit a zašlete nějaký váš návrh, který komunita uživatelů schválí, pak dostanete za tento návrh 2.000,-Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..