Kvalitní spánek, to je Dormeo

V průměru strávíte třetinu svého života spánkem. Proč tedy ještě stále spíte na nekvalitní matraci, ze které vás bolí záda? Pro zkvalitnění vašeho spánku jsou zde matrace Dormeo. Ty se přizpůsobí konturám vašeho těla a poskytnou oporu přesně tam, kde je potřeba. To je hlavní důvod, proč zvolit právě Dormeo.

Navíc je zaručeno, že matrace jsou anatomické a ortopedické s antialergickou úpravou. Díky speciální technologii výroby jsou matrace také vzdušné, to zabraňuje tvorbě plísní. Všechny nabízené výrobky splňují současné standardy. Neustále se rozrůstající nabídka počítá se všemi věkovými kategoriemi a tak můžete koupit matraci pro sebe či pro své dítě. Při nákupu nad 6.000,- Kč je navíc doprav zdarma.

Spánek si můžete zpříjemnit také dalšími výrobky, zejména zdravotními rošty, speciálními polštáři či pokrývkami.

Na tom, jak se vyspíte, závisí celý váš budoucí den. To je o důvod víc, proč je kvalitní spánek potřebný.

Společnost Dormeo mimo matrace a polštáře prodává přistýlky, rošty, přikrývky, doplňky do koupelny a do bytu. Mimo to ještě nabízí produkty firmy Merino, které jsou vyrobené ze 100% pravé ovčí vlny, která má výborné termoregulační schopnosti.

1 comment for “Kvalitní spánek, to je Dormeo

  1. Ilona
    28. 11. 2010 at 1:39 pm

    Máme velmi špatnou zkušenost s firmou dormeo. Ne s matrací, protože tý jsme se vůbec nedočkali, jednání s firmou dormeo , bylo hrozné po čtvrtém dotaze, proč nám ještě objednané matrace nedošli – se zástupci firmy neustále na něco vymlouvali a ani po měsíci nebyli schopní říci , kdy nám objednanou matraci pošlou – proto jsme byli nuceni objednávku zrušit a našli jsme si jinou firmu, která má ty samé matrace i lacinější a dodávka je do týdne, bez problémů a výmluv. Studničková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..