Pár tipů na levnější nakupování

Zdroj:freedigitalphotos

Dnes pro Vás máme pár tipů na levnější nákupy.

Napadlo Vás někdy nakupovat naruby?

Pod nakupováním naruby máme namysli nakupování například věci na zimu v létě a podobně. Můžete tak sehnat za velmi zajímavé ceny věci, které by byly jinak dražší.

Nakupujte ve velkém

Nakupovat ve velkém znamená mít množstevní slevy. Sežeňte si někoho kdo má živnostenský list a dotlačte ho do Makra. Tam můžete nakoupit ve velkém často výrazně levněji než v normální obchodě. I v normálním obchodě však dokáží většinou ocenit nakupování ve velkém. Často nabízí členské karty, které Vám při větším nakupování pár korun ušetří.

Sledujte akční nabídky

Ve snaze přilákat zákazníky, nabízí obchody nejrůznější slevy. Věřte nebo ne, není od věci vyhledávat tyto nabídky.

Zkuste nakupování v bazaru, aukce nebo výprodej

Pokud nepožadujete vždy 100% nové věci, můžete často sehnat výrazně levněji to co potřebujete v bazarech, aukcích, či výprodejích.

Navštěvujte nejrůznější výstavy

Na výstavách se nejenže dozvíte co je nového v daném oboru, ale můžete často sehnat i zajímavé veletržní slevy. Toto například platí u nakupování zájezdů.

Nakupujte v zahraničí

Při nákupu v zahraničí, především pak v Asii lze ušetřit spoustu peněz. Zahraniční obchody často zasílají zakázky i na druhý konec světa bez poplatků za dopravu, pouze za cenu pořízené věci.

Plaťte kartou

Většina bankovním ústavů nabízí za placení kartou nejrůznější bonusy. Nejde sice o nic extra, ale pokud budete kartou platit pořád, můžete dosáhnout na zajímavé bonusy

2 comments for “Pár tipů na levnější nakupování

 1. Michal
  6. 6. 2011 at 12:01 am

  Ja nakupuju rovnou primo z ciny, drobotina se tam vzdy vyplati.
  Nejradsi mam Buyincoins.com, je to levne, spolehlive a da se tam pouzit hromada promo kodu jeste na dalsi slevy, coz pak dela ceny velice zajimavymi.

  Pokud budete nakupovat, pred prvnim nakupem uplatnete kod z ebaye do policka COUPON CODE a dejte tam “10%Ebay110” a do policka RECOMMENDER text “logical” nebo “ASD”, ty mi funguji ted aktualne. Ziskate tak slevu 15% z celkove ceny, a to se na nejake te navigaci ci tabletu uz vyplati 🙂

 2. Katerina
  27. 2. 2011 at 8:27 pm

  Prosím o vyplnění dotazníku na téma Význam slev a sezónních akcí při nakupování mužů a žen na http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/vyznam-slev-a-sezonnich-akci/ . Jde o dotazník k bakalářské práci, zabere asi 2 minuty. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..